2022-08-04 10:34:07 | Son Güncelleme : 2022-08-04 11:01:59

Teşkilat'a Survivor'dan transfer! İşte Çağlar Eğtuğrul’un yerini alan isim!

Son 2 sezondur izleyici tarafından sevilerek takip edilen Teşkilat dizisinde başrol kadrosu bir türlü oturmadı. Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Gürkan Uygun, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler gibi isimlerin başrolünü paylaştığı diziye Mesut Akusta’dan sonra Çağlar Ertuğrul da veda etti. Söylentiler, dizinin kadrosuna dahil olacak yeni ismin Survivor’ın ünlü yarışmacılarından biri olduğu yönünde…

Teşkilat'a Survivor'dan transfer!  İşte Çağlar Eğtuğrul’un yerini alan isim!
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Geçtiğimiz mayıs ayından bu yana Teşkilat dizisindeki başrol oyuncularından Çağlar Ertuğrul’un diziden ayrılacağı iddia ediliyordu. Dizinin sezon sonu yapmasının ardından dizinin yapım şirketi sosyal hesapları üzerinden Serdar rolünü canlandıran Çağlar Ertuğrul’un diziye veda ettiğini bildirdi.

ÇAĞLAR EĞTUĞRUL’A TEŞEKKÜR

Dizinin yapım şirketi TİMS&B Prodüksiyon sosyal medyadan yaptığı açıklamada Çağlar Ertuğrul’un diziden ayrılığı doğruladı ve Twitter'dan yaptığı açıklamayı şu şekilde duyurdu: “Teşkilat dizimizin başrolünü üstlenen sevgili oyuncumuz Çağlar Ertuğrul'un canlandırdığı Serdar karakterinin hikayesi planlandığı gibi ikinci sezon finalinde nihayete ermiştir. İki sezon boyunca ‘Teşkilat’ın reytinglerin zirvesinde yer almasında büyük katkısı bulunan sevgili Çağlar Ertuğrul’a teşekkürlerimizi sunarız."

SERDA’IN YERİNE SURVİVOR YARIŞMACISI AVATAR ATAKAN DÜŞÜNÜLÜYOR

Çağlar Ertuğrul’un diziye veda etmesinin ardından gözler yeni ismi aramaya başladı. Yayınlandığı gün reytingleri en üst sıralara taşıyan dizinin yeni dönem kadrosuna çok sayıda isim düşünülürken son günlerde en çok adı geçen kişi sürpriz bir şekilde Survivor yarışmacısı Avatar Atakan oldu. Teşkilat’ın yeni sezonunda yer alacağı düşünülen Avatar Atakan cephesinden ise henüz bir açıklama gelmedi.