20˚
İstanbul
20˚
açık
Nem %40
Rüzgar 6.36 /s
Cumartesi
22˚/13˚
Pazar
24˚/16˚
Pazartesi
22˚/16˚
Salı
22˚/14˚
20 Mayıs 2022 Cuma
2021-11-26 14:27:04

Tolga Karel yaptığı paylaşımla tepkilerin hedefi oldu: İlk göz ağrım...

Yaprak Dökümü dizisiyle hafızalara kazınan Tolga Karel ilk eşi Günay Musayeva ile 2011 yılında dünya evine girmiş ve 2012 yılında oğlu Cihangir doğmuştu. Bir süre sonra aralarında anlaşmazlık olan çift çekişmeli olarak boşanmıştı. Türkiye’deki her şeyini bırakıp Amerika’ya yerleşen ve orada kendine yeni bir hayat kuran Tolga Karel, Instagram’dan yaptığı son paylaşımla tüm tepkileri üzerine topladı. İkinci çocuğu olan Mia Margaret ile fotoğraflarını “İlk göz ağrım” notuyla paylaştı. Takipçileri ise “ilk çocuğunuz değil” diyerek tepki gösterdi.

Tolga Karel yaptığı paylaşımla tepkilerin hedefi oldu: İlk göz ağrım...
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Birçok dizi ve filmlerde rol alan fakat 2006-2010 yıllarına damga vuran Yaprak Dökümü dizisinin Oğuz karakteriyle hafızalara kazınan Tolga Karel yaptığı paylaşımla sosyal medyada tepkilerin hedefi oldu.

2011 yılında Günay Musayeva ile ilk evliğini yapan Karel, 2012 yılında oğlu Cihangir’i kucağına aldı.

Fakat Tolga Karel ve Günay Musayeva'nın evliliği bir takım anlaşmazlıklar nedeniyle boşanmayla sonuçlandı.

Kariyerini ve Türkiye’deki her şeyini bırakıp Amerika’ya yerleşen oyuncu, TIR şoförü oldu. Amerika’da yeni bir hayat kuran Karel, tanıştığı Sarah Margaret Scot ile tekrardan nikah masasına oturdu. İkinci evliliğinden ise iki tane çocuğu olan Karel şimdilerde tekrardan baba olmaya hazırlanıyor.

Dördüncü çocuğunu kucağına almayı heyecanla bekleyen Karel, Amerika’da eşi ve çocuklarıyla mutlu bir yaşam sürüyor. 

TOLGA KAREL'E TEPKİ YAĞDI

Sosyal medya hesaplarından bu mutluluğu sürekli paylaşan ve takipçilerinin sevgisini kazanan Karel, son yaptığı paylaşımla bu sefer tepkileri üzerine çekti.

İkinci çocuğu olan Mia ile paylaştığı fotoğrafı “İlk göz ağrım” notuyla paylaşan Karel’e, güzel yorumların yanı sıra Türkiye’de de bir çocuğu olduğu ve ilk göz ağrısının oğlu Cihangir olduğu takipçileri tarafından sert bir dille hatırlatıldı.

"İLK GÖZ AĞRISI OĞLUNUZ DEĞİL Mİ?"

Sosyal medyada ünlü oyuncuya, "İlk göz ağrısı oğlunuz değil mi öyle biliyorum", "Sizin İlk çocuğunuz değil Türkiye'de bir evladınız var", "Diğer oğlunuz ne oldu? İlk göz ağrınız o değil miydi? O da sizin evladınız" yorumları yağdı.

4. KEZ BABA OLUYOR

Geçtiğimiz günlerde Tolga Karel 4. Kez baba olacağını duyurmuş, eşinin 2,5 aylık hamile olduğunu söylemişti.  Karel, "Şuan cinsiyet belli değil. Hanımla çok güzel çocuklar yapıyoruz niye duralım ki dedik" demişti.

Etiketler