2022-07-04 10:01:26 | Son Güncelleme : 2022-07-04 10:08:30

‘Yarı çıplak masaj’ davasında ünlü oyuncuya hapis şoku! Masör tanıklık etti, iş insanı aklandı

Ünlü eski manken Nefise Karatay’ın masaj yaptırmak için gittiği salonda iş insanı Tolga Balta ile kavgasında yeni detaylar ortaya çıktı. Mahkemeye taşınan kavgada masörün tanıklığıyla Karatay’ın haksızlığı ortaya çıkarken eski mankene 4 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

‘Yarı çıplak masaj’ davasında ünlü oyuncuya hapis şoku! Masör tanıklık etti, iş insanı aklandı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Ortaköy’deki bir masaj salonunda masaj yaptırırken, bulunduğu odaya iş insanı Tolga Balta’nın bir anda daldığı gerekçesiyle ikisi arasında çıkan kavga yargıya taşındı. Masörün tanıklık etmesiyle aydınlığa kavuşan olayda, Nefise Karatay’a 4 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

“MASAJ YAPTIRIRKEN ODAYA DALDI”

Nefise Karatay, Ortaköy'deki bir masaj salonuna gitmiş ve masaj yaptırırken, odaya iş insanı Tolga Balta'nın girdiğini iddia etmişti. Sıranın kendisinde olduğunu söyleyen ünlü manken, odaya dalan Balta ile kavga edip polise ihbarda bulundu. Karatay, Tolga Balta'nın kendisine hakaret ve tehdit içerikli sözler sarf ettiğini ileri sürerek şikayetçi oldu.

Ünlü manken Nefise Karatay, geçtiğimiz ekim ayında İstanbul Ortaköy'de bulunan bir sosyal tesise gitti. Masaj yaptırmak için akşam saatlerine randevu alan manken, randevu saatinin gelmesinin ardından masaj odasına girdi. Masaj odasında yarı çıplak bir şekilde masaj yaptırdığı esnada iddiaya göre içeriye iş insanı Tolga Balta girdi.

MASÖR KAVGAYA MÜDAHALE ETTİ

Sıranın kendisinde olduğunu söyleyen Balta, "Ben masaj yaptırmaya geldim, buradan çıkın" şeklinde konuştu. Ünlü manken soyunuk vaziyette olduğunu, kapıyı kapatarak Balta'nın dışarı çıkması gerektiğini söyledi. Masaj odasında bulunan masör ise Balta ile Karatay'ın tartışması sonrası olaya müdahale etti. Bu sırada polisi arayan ünlü mankenin ihbarı üzerine olay yerine polis ekipleri geldi.

“GÖRÜRSÜNÜZ GÜNÜNÜZÜ”

Savcılıkça yürütülen soruşturmada masör olaya tanıklık etti. Tanık Kevser G., olay sırasında içeride bulunan kişinin "Ben Nefise Karatay'ım çıkmıyorum, saatinde gelseydiniz, s... gidin. Görürsünüz gününüzü" şeklinde bağırdığını beyan etti. İş insanı ve sevgilisi, Karatay'la uzlaşmayı reddetti.

Tanık beyanı sonrası savcılık tarafından Karatay hakkında, hakaret ve tehdit suçlarından dava açıldı. Karatay'ın 4 yıla kadar hapsi isteniyor.

“SES GELMEYİNCE KAPIYI AÇTIK”

Nefise Karatay, gittiği merkezde olay günü Tolga Balta'nın kendisine hakaret ve tehdit içerikli sözler sarf ettiğini ileri sürerek şikayetçi oldu. Balta ise nişanlısıyla masaj odasının kapısını tıkladığını, ses gelmemesi üzerine sevgilisinin kapıyı açtığını, Karatay'ı gördüğünde ise kapıyı kapatıp sıranın kendilerinde olduğunu söylediğini iddia etti. Ancak Karatay'ın kendilerine hakaret ve tehdit ettiğini ileri sürdü.