2022-05-10 18:35:00 | Son Güncelleme : 2022-05-10 18:44:55

Ünlü sanatçı Britney Spears'ın Türkiye paylaşımı gündem oldu: Bu video beni ağlattı

Türkiye’de paylaşım rekorları kıran anaokulundaki çocuğun doğum günü videosunu dünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears paylaştı. Sosyal medya uygulaması Instagram hesabındaki gönderiye not da düşen Spears, “Bu video beni ağlattı” dedi.

Ünlü sanatçı Britney Spears'ın paylaşımı kısa sürede çok sayıda beğeni aldı.
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş
Ünlü sanatçı Britney Spears'ın paylaşımı kısa sürede çok sayıda beğeni aldı.

Türkiye’de geçtiğimiz aylarda çekilen bir video izleyenleri duygulandırırken video kısa sürede viral oldu. Anaokuluna giden çocuğun arkadaşları ile oyun oynadığı sırada, karşısında elinde pasta ile annesini görünce büyük şaşkınlık yaşamış ve gözleri dolmuştu. Annesine sarılıp elini öpen çocuğun yaşadığı mutluluk sosyal medyada kısa sürede en çok izlenen videolardan biri olmuştu.

DÜNYACA ÜNLÜ ŞARKICI SPEARS O VİDEOYU PAYLAŞTI

O görüntüleri izleyen Britney Spears gözyaşlarına hakim olamadı. 40 yaşındaki Amerikalı pop yıldızı Spears, minik çocuğun o görüntülerini 40 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşarak 'Bu video beni ağlattı' ifadelerini kullandı.

GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Spears paylaşımda şu ifadeleri kullandı: ''Son iki gündür migrenim tuttu ve yataktan çıkamadım. Işığa maruz kalamadım ve kendimden geçecekmişim gibi hissettim! En kötüsüydü ve bu yüzden iki gün boyunca uyudum. Anneler gününde baygındım… Bir gün geciktim çok üzgünüm… Neyse, bu video beni ağlattı. Küçük çocuğun annesinin elleriyle ne yaptığını izleyin!!! Gerçekten küçük bir beyefendi demek istiyorum! Geçmiş Anneler Günü’nüz kutlu olsun!''

Etiketler