2021-10-25 12:02:41

Ünlü sanatçı Hasan Yılmaz iddiayı kaybedince yol ortasında şınav çekti

Ünlü türkücü Hasan Yılmaz, girdiği bir iddiayı kaybetmesi üzerine yol ortasında arkadaşıyla birlikte 30 şınav çekti. Cep telefonu kamerasına yansıyan görüntüleri sosyal medyadan paylaşan Yılmaz'ı görenler, araçlarını yol kenarına çekerek fotoğraf çektirmek istedi.

Ünlü sanatçı Hasan Yılmaz iddiayı kaybedince yol ortasında şınav çekti
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Denizli’de ünlü sanatçı Hasan Yılmaz, arkadaşıyla girdiği iddiayı kaybetmesinin ardından ana yolda arabasını kenara çekerek şınav çekti. O anlar cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydedilirken ünlü türkücü Yılmaz'ın şınav çekme tarzı, sosyal medyada gündem oldu.

Denizli’nin Çal ilçesine daha önce konser ve ziyaretler için gelen ünlü türkücü Hasan Yılmaz, verdiği konserde aşı standını görünce izleyicilerin önünde aşı yaptırmıştı.

Ünlü sanatçının şınav çekme tarzı sosyal medyada gündem oldu.

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlü türkücü Hasan Yılmaz, Denizli’nin Çal ilçesine gideceği sırada bir görüntü daha paylaştı.

Arkadaşlarıyla beraber ana yolun kenarına arabasını çeken Yılmaz, araçtan indikten sonra kaybettiği iddia yüzünden şınav çekmeye hazırlandı. O anlar bir diğer arkadaşı tarafından kayıt altına alınırken, Yılmaz arabanın önüne geçerek şınav pozisyonu aldı.

Yanında bulunan arkadaşıyla beraber şınav çekmeye başlayan Yılmaz’ın şınav çekiş tarzı gülümseten anlara sahne oldu. Yol kenarından Yılmaz’ın şınav çektiğini gören sevenleri ise araçlarını durdurarak ünlü sanatçıyla fotoğraf çektirdi.

Etiketler