2021-12-02 10:18:00

Ünlü şarkıcı Mine Koşan'dan kötü haber! Hastalığını sosyal medyadan duyurdu

Usta şarkıcı Mine Koşan sosyal medyadan yaptığı açıklamayla hayranlarını üzdü. Bir süredir hasta olduğunu belirten ve yaptırdığı Kovid-19 testinin negatif çıktığını söyleyen Koşan, kendisine zatürre başlangıcı teşhisi konduğunu duyurdu.

Ünlü şarkıcı Mine Koşan'dan kötü haber! Hastalığını sosyal medyadan duyurdu
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Fantezi müziğin kraliçe ismi Mine Koşan, verdiği son haberle hayranlarını korkuttu. Bir süredir hastalıkla mücadele ettiğini ve koronavirüse yakalandığını düşünerek test yaptırdığını belirten duayen isim, nefes darlığı, şiddetli baş ağrısı gibi şikayetler yaşadığını dile getirdi. Kovid-19 testinin negatif çıktığını ancak zatürre başlangıcı teşhisi konduğunu belirten şarkıcı, 4 Aralık'ta yapılması planlanan konserinin de hastalığı sebebiyle ertelendiğini duyurdu.

"EVDE TEDAVİM DEVAM EDİYOR"

"2-3 gündür yaşadığım şiddetli baş ağrısı, nefes darlığı sebebiyle doktoruma başvurdum. Çok şükür PCR testim negatif çıktı. Zatürre başlangıcı teşhişi konuldu. Evde tedavim devam ediyor ve dinleniyorum..." ifadelerini kullanan Mine Koşan, sosyal medya paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

62 yaşındaki ünlü şarkıcı, sanat hayatına 1974 yılında atıldı.

"SAĞLIK HER ŞEYDEN ÖNEMLİ"

"4 Aralık Cumartesi, Küba Dragos programımı doktorumunda izin vermemesi ve biraz daha dinlenmem gerketiği dolayısıyla siz değerli gönül dostlarımdan özür dileyerek ertelemek zorunda kaldım."

"Sağlık herşeyden önemli. Affınıza sığınıyorum. Belirlenen yeni tarihte görüşmek dileğiyle..."

Mine Koşan'ın sosyal medya paylaşımı

Etiketler