Tgrt Haber
13 Şubat 2024 17:44 - Güncelleme : 13 Şubat 2024 17:45

Uraz Kaygılaroğlu paylaşımıyla Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'e laf attı

Sakla Beni dizisinde rol alan Uraz Kaygılaroğlu, sosyal medya hesabından takipçilerinin anlam veremediği bir paylaşımda bulundu.

Editör: Dilek Ulusan / Kaynak: TGRT Haber
Uraz Kaygılaroğlu paylaşımıyla Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'e laf attı
Uraz Kaygılaroğlu

Takipçiler, oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'nun sosyal medya hesabından Yalı Çapkını ile Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan paylaşıma şaşırdı. Oyuncu paylaşımında, "Yalı Çapkını’ndan gelenler ne istiyor? Afra ve Mert gerçekten barıştı mı? " notunu düştü. 

URAZ KAYGILAROĞLU'NUN PAYLAŞIMINA KİMSE ANLAM VEREMEDİ 

Olaylar olaylar. İncila gerçeği öğreniyor. Naz’ın tahtı sallanıyor. Atıf’ın kalp ağrısı enfaktüs mü, aşk mı, gaz mı? Filiz’in yalanları ortaya çıkıyor mu sahi Kadir ve İncila’ya ne oluyor. İncila ve Mete’ye olanlar… Coşkun’un ölçtüğü tansiyon kaç? Tansu bu bölüm konuşacak mı? Nadim bu kadar işi nasıl 5 günde çekiyor. İki gün üst üste repo nasıl güzel bi şey. Teyzelerimden neden sadece Naz’ın ailesine düşüyor. Yalı Çapkını’ndan gelenler ne istiyor? Afra ve Mert gerçekten barıştı mı? Babam böyle pasta yapmayı nereden öğrendi? Cem hocanın oyununa bilet bulunuyor mu? “ sözlerini paylaştı. 

Uraz Kaygılaroğlu paylaşımıyla Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir laf attı - 1. Resim

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sema15 Şubat 2024 07:35

Kötüler gitsin istemiyoruz

Sonraki Haber Yükleniyor...