2022-04-21 14:20:00 | Son Güncelleme : 2022-04-21 14:33:50

Eşi için attığı tokat Will Smith'in hayatını bitirdi! Eşi de sırt çevirdi

Oscar töreninde Chris Rock'a attığı tokatla günlerce konuşulan Will Smith kariyerinde zor günler yaşamaya başladı. Oscar'dan 10 yıl boyunca men edilmesinin ardından birçok projesi de iptal edildi. Oyuncunun stresle baş etmek için uzmanlardan yardım istediği iddia edildi. Eşi Jada Pinkett-Smith'ten ise yeni bir açıklama geldi.

Eşi için attığı tokat Will Smith'in hayatını bitirdi! Eşi de sırt çevirdi
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Will Smith Oscar töreninde ödül kazanmadan önce komedyen sunucu Chris Rock, dünyaca ünlü oyuncunun eşi Jada Pinkett-Smith ile ilgili bir espri yaptı. Herkes espriye gülerken eşi Jada’nın gözlerini devirdi. Eşinin bu tavrıyla sinirlenen Will Smith, sahneye çıkarak eşiyle ilgili espri yapan sunucuyu tokatladı.

OSCAR’DAKİ TOKADIN YÜKÜ ARTIYOR

Will Smith 94. Oscar töreninde ödülü kaptı ancak burnundan geldi. Bir anlık öfkesine yenik düşen Smith şimdi kariyerinde zor bir sınav veriyor. Attığı tokattan sonra başına gelmedik kalmayan Will Smith, şimdi attığı tokatın ceremesini çekiyor. Tüm dünyanın gözü önünde eşi için sunucuya skandal harekete imza atan Will Smith’e fitili ateşleyen eşi de sırt çevirdi.

Dünya, tokat olayının ardından bu kez de Smith'in 14 gün içinde başına gelenler başlıklı listeyi konuşuyor. Smith, 10 yıl boyunca Oscar törenine gidemeyecek.

King Richard'taki rolüyle ilk Oscar'ını kazanan yıldız oyuncu yeni projelerden de men edildi. Oyuncunun dijital projesi Fast and Loose, ünlü Bad Boys serisinin dördüncü halkası ve Smith'in kariyerine altın harflerle yazılan I am Legend'in devam filmine de veda etmek zorunda kaldı.

WILL SMITH’E BİR DARBE DE EŞİNDEN

53 yaşındaki aktörün projeleri birer birer iptal edilirken, bir darbede eşi Jada Pinkett-Smith’ten geldi. Jada, "Hiçbir zaman korunmaya ihtiyacım olduğunu söylemedim" diyerek, Will Smith'in törendeki tavrının abartılı olduğunu belirtti.

Smith'in stresle baş etmekte zorlandığı, uzmanlardan yardım istediği ve rehabilitasyona kaldırıldığı iddia ediliyor.

Etiketler