Tgrt Haber

Yargı dizisine Emmy Ödülü verildi, başrol oyuncusu Kaan Urgancıoğlu saçı başı dağınık katıldı

21 Kasım 2023 11:08 - Güncelleme : 21 Kasım 2023 11:08
Editör: Dilek Ulusan / Kaynak: Haber Merkezi

Yargı dizisi, Uluslararası Emmy Ödülleri'nde "En iyi Telenovela" kategorisinde ödül aldı. Başrol oyuncusu Pınar Deniz şıklığıyla dikkat çekerken, Kaan Urgancıoğlu geceye saçı başı dağınık halde katıldı.

Yargı dizisine Emmy Ödülü verildi, başrol oyuncusu Kaan Urgancıoğlu saçı başı dağınık katıldı
Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu

Televizyon Sanat ve Bilimleri Akademisi tarafından ABD dışında üretilmiş yapımlara verilen Uluslararası Emmy Ödülleri, New York'ta sahiplerini buldu. Kanal D ekranında yayınlanan Yargı dizisi geceden ödül ile dönerken, gecede Kaan Urgancıoğlu'nun dağınık ve özensiz saçı konuşuldu. 

KAAN URGANCIOĞLU, ÖZENSİZ SAÇIYLA ÖDÜL TÖRENİNE DAMGA VURDU 

New York Hilton Midtown Otel'de düzenlenen törende, 20 ülkeden 14 kategoride 56 yapım temsil edildi. Törende,Yargı dizisi, "En iyi Telenovela" kategorisinde ödülün sahibi oldu. Törene başrol oyuncuları Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun yanı sıra, dizinin yapımcısı Kerem Çatay, yönetmen Ali Bilgin, senarist Sema Ergenekon da katıldı. Başrol oyuncuları siyahlar içinde geceye katılırken, Kaan Urgancıoğlu'nun özensiz saçı eleştiri aldı.

PINAR DENİZ, ŞIKLIĞIYLA GÖZ DOLDURDU

Yargı dizisinin Ceylin'i oyuncu Pınar Deniz Uluslararası Emmy Ödülleri'nde şıklığıyla göz kamaştırdı. Sade ama şık kıyafetiyle dikkat çeken oyuncu, ödül töreninin en dikkat çeken isimleri arasında aldı. Baştan aşağı siyahlar içinde olan Deniz, sade saçı ve makyajıyla da beğeni topladı. 

 

 

 



Etiketler
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.