• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  95734
 • up
  USD
  5.5633
 • up
  EURO
  6.1703
 • up
  GBP
  6.7742
 • down
  Altın
  271.249
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 15.11.2018 - 10:59 Yorum : 0

YASAK ELMA CANLI İZLE 22.YENİ BÖLÜM İZLE, Yasak Elma Son Bölüm İZLE Yasak Elma 22. BÖLÜM CANLI İZLEe

Yasak Elma CANLI İZLE 22.YENİ BÖLÜM İZLE... Yasak Elma son bölüm İZLE Yasak Elma 22. BÖLÜM CANLI İZLEE... Son zamanların en sevilen dizilerinden biri olan Yasak Elma 22. yeni son bölümüyle ekranlara geliyor. Peki Yasak Elma 22. yeni son bölümünde neler yaşanacak? İzleyicileri Yasak Elma'nın yeni bölümünde neler bekliyor? İzleyiciler Yasak Elma 22. bölümde nasıl sürprizlerle karşılaşacak? İşte Yasak Elma yeni son bölümde merak edilen tüm detaylar ve tek tıkla Yasak Elma dizisini izlemek için canlı yayın linki...

YASAK ELMA CANLI İZLE 22.YENİ BÖLÜM İZLE, Yasak Elma Son Bölüm İZLE Yasak Elma 22. BÖLÜM CANLI İZLEe

Fox Tv'nin Pazartesi akşamları izleyenleri ekrana kilitleyen dizisi Yasak Elma İZLE... 22 yeni son bölümüyle bu akşam hayranları ile buluşacak. Yine gerilimin dorukta olduğu, duygusal sahnelerle beraber Yasak Elma hayranlarına sürprizlerle dolu bir bölüm izletecek.. Kısa sürede geniş bir kitlenin beğenisini kazanmayı başaran Yasak Elma'da bu hafta neler olacak? Yasak Elma dizisinin 22. yeni bölümünde neler yaşanacak? Yasak Elma izleyicisini nasıl sürprizler bekliyor? İşte hepsi ve daha fazlası Yasak Elma 22. bölüm canlı izleme linki ile birlikte Yasak Elma İZLE 22.YENİ BÖLÜM ve merak edilen tüm detaylar...

YASAK ELMA YENİ BÖLÜM CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

YASAK ELMA 22. YENİ SON BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Alihan ve Zeynep sonunda mutluluklarını doyasıya yaşama şansı yakalamışlarken, Hira’nın dengesizlikleri ve Zerrin’in verdiği tepkilerle uğraşmak zorunda kalırlar. Ender, Yıldız’ın hamile olmasıyla yıkılır. Halit’le yakaladığı şansı tamamen kaybetmek üzeredir. Yıldız ise evliliğinin bitmemesi için çok riskli bir oyun oynuyordur.

Alihan ve Zeynep sonunda hak ettikleri mutluluğu yaşamaya ve ayrıyken kaybettikleri zamanı telafi etmeye karar verirler. Halit, Yıldız’ın tüm gerçeğini öğrenmiş ve deliye dönmüştür. Yıldız artık hem Halit’i, hem de Kemal’i kaybetmiştir. Ender artık kazandığına emindir. Yıldız’ın ise yenilgiyi kabul etmeye hiç niyeti yoktur. 

Yasak Elma 21.son bölümde sürpriz gelişmelerin ardı arkası kesilmeyecek. Sonunda Alihan ve Zeynep hak ettikleri mutluluğu yaşamaya ve ayrıyken kaybettikleri zamanı telafi etmeye karar vermişlerdir. Diğer yandan, dizinin seyrini değiştirecek önemli olaylardan biri de Halit'in Yıldız'ın tüm gerçeğini öğrenmiş olması... Halit Yıldız'la ilgili öğrendiği gerçekler yüzünden deliye döner. Yıldız artık hem Halit'i, hem de Kemal'i kaybetmiştir. Bu gelişmeyle birlikte Ender ise artık kazandığına emindir. Ancak Yıldız'ın ise yenilgiyi kabul etmeye hiç niyeti yoktur. Peki, Yıldız Halit'in gönlünü kazanabilecek mi? Tüm bu yaşananlardan sonra eski düzenine devam edebilecek mi? Ender ise gerçekten kazandı mı? İşte tüm bu gelişme ve soruların yanıtları Yasak Elma yeni son bölümde... Yayınlanır yayınlanmaz 22. bölüm yeni fragmanı ve yeni son bölümü canlı izleyebileceğiniz linkler ve detaylar haberimizde... Yasak Elma yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'de FOX'ta!

YASAK ELMA 23. BÖLÜM YENİ FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Senaryosunu Zeynep Soyata ve Melis Civelek'in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt'un oturduğu Yasak Elma 23. Bölüm yeni fragmanı dizinin sonunda yayınlanır mı henüz belli değil. Ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içinde yukarıda yer alan linklere tıklayıp izleyebilir, diziyle ilgili son haberleri yine buradan haberimizin içinden takip edebilirsiniz.

YASAK ELMA SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 

Yasak Elma yeni son bölümde sürpriz gelişmelerin ardı arkası kesilmeyecek. Zeynep, Hira ve Alihan'ı birlikte görmüş ve büyük hayal kırıklığına uğramıştır. Bu büyük üzüntüyle yaşamaya çalışırken, Alihan'ı her gün iş yerinde görmenin verdiği sıkıntılar da cabasıdır. Diğer yandan, Hira'nın Alihan'ın odasını habersizce karıştırması sonucu ortaya çıkan yanlış anlama, Zeynep ve Alihan ilişkisini başka bir yere taşıyacaktır. Peki, Hira Alihan'ın odasında ne görmüştür? Bunu Alihan'a söyleyecek mi? Tüm bunlar yaşanırken, Yıldız ise Halit ve Kemal arasında kalmıştır. Artık duyguları ve mantığı arasında bir karar vermek zorundadır. Ender ise Halit'in artık kendisine döneceğinden emindir. Peki, Halit Ender'e geri dönmeyi mi düşünüyor? Yıldız aşkı mı yoksa mantığını mı seçecek? Yıldız ve Halit arasındaki dengeler değişecek mi? Alihan ve Zeynep arasındaki durum nasıl ilerleyecek? İşte tüm bunların yanıt bulacağı Yasak Elma 20. yeni son bölüm detayları…

YASAK ELMA GEÇEN SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Yasak Elma son bölümde, Defne, Yıldız ile ilgili bilinmeyen tüm gerçekleri Halit'e anlatmasının ardından Halit neye uğradığına şaşırdı. Her ne kadar Yıldız Halit'e, annesinin evine haciz gelmesini engellemek için yaptığını söylese de, Yıldız'ın ısrarlarına rağmen evi terketti. Diğer yandan, Alihan Zeynep'in anlayışsızlığı ve çabasızlığı karşısında son derece öfkelendi ve artık mesafeli davranmaya başladı. Yıldız ise aklanabilmek için yeni bir plan yaptı. Halit'le yaşadığı problemlerin ardı arkası kesilmeyen Yıldız, kendisini seven tek kişi olduğunu bildiği Kemal'den bundan böyle yanında kalmasını istedi. Zeynep ise tam Alihan'a geri dönmeyi isterken, Alihan'ın evine gitmesiyle birlikte büyük hayal kırıklığına uğradı. Halit'in evi terk etme kararı aldıktan sonra soluğu Ender'in yanında aldı.

 

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber