Tarih : 04.10.2021 - 17:10 Yorum : 0

Alparslan: Büyük Selçuklu ne zaman başlayacak? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Geçtiğimiz sezon Uyanış Büyük Selçuklu adıyla izleyicinin büyük beğenisini toplayan dizinin 2. Sezon devamı olarak yayınlanacak Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi, ilk tanıtımının ardından büyük bir merak uyandırdı. İlk sezon yakaladığı ivmeyi, yeni sezonda farklı bir boyuta taşımayı hedeflemekte olan yapım, Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinde Barış Arduç ve Fahriye Evcen’le birlikte ekranlara merhaba demeyi planlıyor. İlk tanıtımın ardından dizinin hangi tarihte yayınlanacağına dair artan merak “Alparslan: Büyük Selçuklu ne zaman başlayacak? Oyuncu kadrosunda kimler var? sorularının sorulmasına neden oldu.

Alparslan: Büyük Selçuklu ne zaman başlayacak? Oyuncu kadrosunda kimler var?

TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan Alparslan: Büyük Selçuklu ilk bölümü için geri sayımlar başladı. Yayınlanan ilk tanıtımın ardından büyük beğeni ve ilgi toplayan dizinin hangi tarihte yayınlanacağı, oyuncu kadrosunda kimler olacağı da büyük bir merak konusu haline geldi. Barış Arduç ve Fahriye Evcen’in başrolü paylaşacağı Alparslan: Büyük Selçuklu ne zaman başlayacak, oyuncu kadrosunda kimler var?

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Ne zaman başlayacağına yönelik henüz net bir tarih belirtilmeyen Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. Tanıtımda dizinin pek yakında olduğu belirtilse de izleyici net bir tarih öğrenebilmek için sabırsızlanıyor. Dizide Barış Arduç ve Fahriye Evcen'in yanı sıra Serdar Kılıç ve Mehmet Özgür'ün de kadroda olduğu bilgiler arasında.

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU BİTTİ Mİ, NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Önceki sezon Uyanış Büyük Selçuklu adıyla ekranlarda yer alan dizinin 34. Bölümde sezon finaline gitmesi, izleyicinin ikinci sezon için beklentilerini de artırdı. Dizinin kadrosunun ve konusunun değişeceği söylentiler arasındaydı. Daha sonra Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin ilk sezonun devamı olacağı yönünde gelen açıklamalar, bu konudaki merakı da bir nebze olsun giderdi. İlk sezon Alparslan’ın oğlu Melikşah döneminin anlatıldığı dizinin yeni sezonda Alparslan Dönemi’ne geçiş yapması ise akıllarda soru işareti bıraktı.

Sezon finalinde Sabbah ve Mitras’ın Baturalp ve Başulu ile Sencer ve Tapar’ı da tuzağa düşürmüştü. Selçuklulara büyük darbeyi nihayet vurabileceklerini düşünen Mitras ve Sabbah, karşılarına Melikşah’ı bulacaklarını hesaba katmamıştı. Melikşah’ın Sabbah ve Mitras’ı ortadan kaldırıp kaldıramayacağı da büyük bir merak konusu olmuştu.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber