Tarih : 30.01.2017 - 11:22 Yorum : 0

AÖF final sınavı soru ve cevapları | AÖF sınav sonucu sorgulama

AÖF 14-15 Ocak'ta yapılan final sınavı soru ve cevapları haberimizde. AÖF sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından final sınavlarına giren binlerce öğrenci şimdi AÖF final sınavı soruları ve cevaplarının yayınlanıp yayınlanmadığını merak ediyor. Ayrıca haberimizden sınav sonucu sorgulama linkine de ulaşabilirsiniz

AÖF final sınavı soru ve cevapları | AÖF sınav sonucu sorgulama

AÖF sınav sonuçları açıklandı. 14-15 Ocak tarihlerinde yapılan AÖF final sınavı sonuçlarını https://sinavsonuc.anadolu.edu.tr/ adresinden sorgulanabilecek. Bahar Dönemi kayıtları ise 13 Şubat'ta başlayacak. AÖF final sınavı soru ve cevaplarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

AÖF FİNAL SINAVI SORULARI VE CEVAP ANAHTARI İÇİN TIKLAYIN
 

AÖF SINAV SONUCU SORGULAMA
 

AÖF 2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI AKADEMİK TAKVİMİ

 
AÖF FİNAL SINAVINA GİRERKEN GEREKEN BELGELER

Adayların sınava girmeden önce yanında bulundurması gereken belgeleri eksiksiz şekilde tamamlamaları gerekiyor. Sınav giriş esnasında sorun yaşamamak için aşağıda belirtilen belgeleri yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
 
1-Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi

2- Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi
 
Fotoğraflı ve soğuk damgalı nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, süresi geçerli pasaport, zorunlu askerlik görevini yerine getirmekte olan er/erbaşlar ile askerî öğrenciler için askerî kimlik belgesi, Türkiye Barolar Birliği tarafından verilen Baro Kartı/Avukat Kimlik Belgesi, Türk vatandaşlığından izinle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait pembe/mavi kartlar, yurt dışında yapılan sınavlarda o ülkeye ait nüfus cüzdanı niteliğindeki resmi belge bu amaçla kullanılabilir.
 
Sınava giriş için gerekli bu iki belgeden biri bile eksik olsa öğrenci sınava alınmaz.
 

AÖF SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

AÖF sınav sonuçları az önce açıklandı. 14-15 Ocak tarihlerinde yapılan AÖF final sınavı sonuçlarını https://sinavsonuc.anadolu.edu.tr/ adresinden sorgulanabilecek. Bahar Dönemi kayıtları ise 13 Şubat'ta başlayacak.
 

SINAV SONUÇLARINA İTİRAZ EDİLEBİLİR Mİ?

Sınav sonuçları açıklandıktan sonra öğrenciler, sonuçların açıklanmasının ardından "5 gün" içerisinde Açıköğretim Fakültesi'ne dilekçe yazabilir. Dilekçe iki yoldan yazılabilir

1) Açıköğretim Merkez Büro Yöneticiliği adresine

2) Mail yolundan itiraz dilekçesi yazarak veya aofbilgi@anadolu.edu.tr adresine

Dilekçe adresi "Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Merkez Büro Yöneticiliği Yunus Emre Kampüsü Tepebaşı Eskişehir".

Dilekçede "Ad, soyad, adres, cep telefonu numarası, T.C. Kimlik numarası" olması zorunludur.

AÖF KAYIT YENİLEME İŞLEMLERİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

2016-2017 AÖF Bahar Dönemi kayıt yenileme işlemleri 13 Şubat itibari ile başlayacak. Öğrenciler kayıt yenileme işlemlerini internet aracılığı ile yapacaklar.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber