22˚
İstanbul
22˚
hafif yağmur
Nem %51
Rüzgar 3.98 /s
Pazartesi
21˚/16˚
Salı
23˚/14˚
Çarşamba
24˚/16˚
Perşembe
26˚/19˚
22 Mayıs 2022 Pazar
2017-11-18 10:48:53

AÖF Vize Sınav Yeri Sorgulama | AÖF sınav belgesi nasıl alınır?

Binlerce öğrencinin merakla beklediği AÖF vize sınav giriş yerleri açıklandı. AÖF sınavına nerede gireceklerini öğrenmek isteyen adaylar 25-26 Kasım'da yapılacak olan sınav için belgelerini Açık Öğretim Fakültesi resmi internet sitesi üzerinden öğrenci girişi yaparak alabilecekler. Peki AÖF sınav giriş belgesi nasıl edinilir? AÖF sınav belgesi nasıl alınır? İşte Açık Öğretim Fakültesi sınav belgesi ve giriş yerleriyle ilgili detayları haberimizden öğrenebilirsiniz...

AÖF Vize Sınav Yeri Sorgulama | AÖF sınav belgesi nasıl alınır?
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Merakla beklenilen AÖF vize sınavları için geri sayım başladı. 25 - 26 Kasım tarihleri arasında yapılacak olan AÖF vize sınavlarının giriş yerleri belli oldu. Açık Öğretim Fakültesi vize sınavlarına girecekleri yeri öğrenmek isteyen adaylar AÖF resmi internet sitesi üzerinden öğrenci girişi yaparak sınava giriş belgesi alabilecekler. Adayların sınava giriş belgesini sınava gelirken mutlaka yanlarında bulundurması gerekiyor. İşte AÖF sınav giriş yeri sorgulama sayfası ve geçme notlarına varana kadar AÖF hakkında merak edilenler için detaylar...

AÖF VİZE SINAVLARI NE ZAMAN?

2017-2018 AÖF Güz Dönemi vize sınav tarihleri belli oldu. AÖF sınavları 25-26 Kasım tarihlerinde yapılacak.

SINAV GİRİŞ YERLERİ NASIL SORGULANIR?

AÖF sınav giriş yerleri resmi site üzerinden duyuruldu. Adaylar sınav giriş yerlerine https://ekampus.anadolu.edu.tr/ internet sitesi üzerinden ulaşabilecek.

 

SINAV GİRİŞ BELGESİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Önümüzdeki hafta yapılacak olan vize sınavına girerken adayların sınava giriş belgesini mutlaka yanlarında bulundurması gerekiyor.

 

SINAVA GİRERKEN GEREKLİ BELGELERİN LİSTESİ

* Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi

* Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi

* Fotoğraflı ve soğuk damgalı nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, süresi geçerli pasaport, zorunlu askerlik görevini yerine getirmekte olan er/erbaşlar ile askerî öğrenciler için askerî kimlik belgesi, Türkiye Barolar Birliği tarafından verilen Baro Kartı/Avukat Kimlik Belgesi, Türk vatandaşlığından izinle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait pembe/mavi kartlar, yurt dışında yapılan sınavlarda o ülkeye ait nüfus cüzdanı niteliğindeki resmi belge bu amaçla kullanılabilir.
 

GÜZ DÖNEMİ SINAV TARİHLERİ

ARA SINAV TARİHİ: 25-26 KASIM 2017

DÖNEM SONU SINAV TARİHİ: 13-14 OCAK 2018

Etiketler