2022-01-07 15:38:45

Aziz dizisi neden yok? Aziz yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Koronavirüs nedeniyle televizyon dizileri ertelenirken cuma günü Show TV ekranlarında yayınlanan Aziz dizisi yayın akışından çıkarılması dizinin hayranlarını endişenlendirdi. Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Ahmet Mümtaz Taylan ve Fırat Tanış gibi isimlerin yer aldığı dizinin yayın tarihi merak konusu oldu. Peki Aziz dizisi neden yok? Aziz yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Aziz dizisi neden yok? Aziz yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Aziz dizisi her hafta cuma akşamı Show TV ekranlarında yayınlanıyor. 7 Ocak yayın akışında görünmeyen Aziz dizisi yeni bölüm hakkında sorulara neden oldu. Dizinin olması gereken saatte Mekanik 2: Suikast yayınlanacak. İşte Aziz dizisi yeni bölüm tarihi.

AZİZ DİZİSİ NEDEN YOK? 

Omicron varyantının hızla yayılmasıyla dizi oyuncuları bir bir pozitif çıkıyor. Birçok dizinin çekimlerine ara verilirken cuma günü yayınlanan Aziz dizim de 7 Ocak yayın akışından çıkarıldı. Dizinin hayranları ''Aziz dizisi neden yok, kaldırıldı mı?'' sorusuna odalandı. Aziz dizisinin pozitif vakalar nedeniyle değil yılbaşı tatili nedeniyle ekranlara gelmediği öğrenildi. 

AZİZ DİZİSİ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN? 

Murat Yıldırım, Simay Barlas, Damla Sönmez, Fırat Tanış gibi tanıdık isimlerin yer aldığı Aziz bu hafta yayınlanmayacak. Yılbaşı tatili nedeniyle ara verilen dizi 7 Ocak akşamı  ekranlarda olmayacak. Peki, Aziz yeni bölüm ne zaman? 

Aziz yeni bölüm 14 Ocak Cuma günü yayınlanacak. 

AZİZ DİZİSİ KONUSU NE? 

Aziz dizisi bu akşam ekranlarda yer almazken diğer yandan diziyi yeni takip edecek olanlar ''Aziz dizisi konusu ne?'' sorularına odaklandı. Aziz disizi konusu şu şekilde: Antakya’nın en büyük ve tek halı üreticisi olan Payidar ailesinin oğlu Aziz Payidar (Murat Yıldırım) refah ve zenginlik içinde bir hayat sürdürerken Fransız delegesi Mösyö Pierre’in (Fırat Tanış) oğlu Teğmen Andre’yi öldürmesiyle hayatı değişir. Doğduğu toprakları, biricik aşkını kısacası sahip olduğu her şeyi geride bırakmak zorunda kalan Aziz iki yıl sonra öldü zannedilirken geri dönerek herkesi şaşırtır.

Her şeye sil baştan başlamak zorunda kalan Aziz, verdiği hayat mücadelesi ile küllerinden yeniden doğarken; basit bir köylü kızı olan Efnan’ın (Simay Barlas) beklenmedik bir şekilde hayatına girmesi ile duygusal anlamda da ikilemde kalacak, yaşadığı yoğun duygu karmaşası sonrasında zamanla hem kendini hem de gerçek aşkını bulacaktır.

AZİZ OYUNCULARI KİM? 

Aziz dizisi her cuma saat 20.00’de ekrana geliyor. Henüz 8 bölüm yayınalana dizi pek çok kişiyi etkisi altına aldı. Peki Aziz dizisi oyuncuları kim? Dizide Murat Yıldırım başrolü üstlenirken Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış gib yıldız isimler de bulunuyor. İşte Aziz dizisi oyuncuları: 

  • Murat Yıldırım / Aziz Payidar
  • Damla Sönmez / Dilruba
  • Simay Barlas / Efnan
  • Güven Murat Akpınar / Adem Payidar
  • Ahmet Mümtaz Taylan / Galip Payidar
  • Fırat Tanış / Delege Pierre
  • Eren Hacısalihoğlu / Kenan
  • Füsun Demirel / Nigar Payidar

Aziz dizisi 9.bölümü ile 14 Ocak Cuma ekranlara gelecek. 

Etiketler