2022-06-17 12:03:12 | Son Güncelleme : 2022-06-17 12:22:20

Ben Bu Cihana Sığmazam'a Sadakatsiz'den transfer! Oktay Kaynarca ile paylaştı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ardından Ben Bu Cihana Sığmazam için kolları sıvayan Oktay Kaynarca, oyuncu kadrosunu genişletiyor. Sadakatsiz dizisinden yeni transferi fotoğrafla duyurdular.

Ben Bu Cihana Sığmazam'a Sadakatsiz'den transfer! Oktay Kaynarca ile paylaştı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

ATV ekranlarının en uzun soluklu dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın finalsiz bir şekilde bitişinin ardından yapım şirketi kurarak 'Ben Bu Cihana Sığmazam' dizisi için harekete geçen Oktay Kaynarca, kadroya yeni isimler eklemeye devam ediyor. EDHO dizisinin yönetmeni Onur Tan ile Güzel Adamlar isimli yapım şirketi kuran Kaynarca ilk transferlerini EDHO kadrosundan yaptı. Son olarak ise geçtiğimiz günlerde final yapan Sadakatsiz dizisinden Eren Vurdem'le Oktay Kaynarca'nın anlaştığı ortaya çıktı. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde de rol alan ,Eren Vurdem, son olarak Sadakatsiz dizisiyle sevenlerinin karşısına çıktı. Vurdem, şimdilerde ise Oktay Kaynarca'nın Ben Bu Cihana Sığmazam ile yeniden televizyon ekranlarında yer alacak. Eren Vurdem, güzel haberi, Oktay Kaynarca ve yönetmen Onur Tan'la çekildiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabı Instagram'dan paylaşarak duyurdu.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde canlandırdığı 'Tipi' karakteri ile hafızalara kazınan usta oyuncu Savaş Özdemir'in, Oktay Kaynarca'nın yeni dizisi "Ben Bu Cihana Sığmazam'ın yönetmeni Onur Tan ile görüştüğü ortaya çıkmıştı.

Oktay Kaynarca, partnerini de EDHO dizisinden seçti. Güzel oyuncu Pelin Akil Altan dizide Kaynarca'nın partneri olarak 'Firuze' karakterini oynayacak.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Oktay Kaynarca’nın annesine usta oyuncu Işıl Yücesoy hayat verecek.