2022-05-11 11:33:40 | Son Güncelleme : 2022-05-11 11:41:03

Bergen filmi dijital platformda! Gişe rekoru kıran Bergen hangi platformda yayınlanacak?

Gişe rekorları kıran ve günlerce gündemden düşmeyen Bergen filmi dijital platforma taşınıyor. Çekim aşamasından itibaren çok konuşulan, sinemalarda milyonların izlediği film son zamanların tüm gişe rekorlarını altüst etmişti. Farah Zeynep Abdullah'ın başrolünde oynadığı filmin hangi platformda olacağı merak konusu oldu. Peki Bergen hangi platformda yayınlanacak? İşte detaylar…

Gişe rekorları kıran Bergen filmi dijital platforma satıldı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş
Gişe rekorları kıran Bergen filmi dijital platforma satıldı

Bergen filmi dijital platforma taşınıyor. Gişe rekorları kıran, birçok beğeninin yanı sıra olumsuz eleştirilere de maruz kalan film şimdi de dijital platformda yayınlanacak. 'Acıların Kadını' Bergen'in hayat hikayesinin beyazperdeye aktarılması günlerce konuşulmuştu. Farah Zeynep Abdullah'ın oyunculuğunu konuşturduğu film binlerce beğeni topladı. Farah Zeynep Abdullah'ın ünlü sanatçı Bergen'i canlandırdığı, Erdal Beşikçioğlu da oyunculuğu ile adından sıkça söz ettirdiği filmin şimdi de bir dijital platform ile anlaşma sağladığı öğrenildi. Filmi sinemada izleyemeyenler, dijitalde yayınlanacağı haberinin ardından "Bergen filmi hangi platformda yayınlanacak?" sorusunun cevabını arıyor. İşte Bergen’in hangi platformla anlaşma sağladığını merak edenler için tüm detaylar…

BERGEN DİJİTAL PLATFORMA TAŞINIYOR!

Şarkıcı Bergen’in yürek burkan hayatını beyaz perdeye taşıyan film gişe rekorları kırmış büyük bir beğeni toplamıştı. 10 hafta boyunca vizyonda kalmaya devam eden ve bu süreç içinde 159 milyon 196 bin 198 TL hasılat elde ederek rekor üstüne rekor kıran Bergen, dijital platforma taşınıyor. 5 milyon 425 bin 412 kişi tarafından izlenen Bergen'i sinemada izleme fırsatı olmayan seyirciler için müjdeli bir haber oldu.

BERGEN HANGİ DİJİTAL PLATFORMDA YAYINLANACAK?

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, başrollerinde Farah Zeynep Abdullah, Tilbe Saran ve Erdal Beşikçioğlu'nun yer aldığı film, 14 Nisan'da Türkiye pazarına girmeye hazırlanan Disney Plus'a satıldı.

BERGEN DİSNEY PLUS'TA!

Geçtiğimiz gün kapalı gişe satılan Alice Müzikali'ni satın aldığı öğrenilen Disney Plus'tan bir yeni hamle daha geldi. 14 Haziran'a kadar anlaşmalarının çoğunu tamamlamaya başlayan dijital platform, Bergen ile de dikkatleri üstüne çekmeyi başardı.

Etiketler