• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  114789
 • up
  USD
  6.1328
 • up
  EURO
  6.6582
 • up
  GBP
  7.9338
 • up
  Altın
  330.709
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 01.11.2018 - 22:37 Yorum : 0

Bir Zamanlar Çukurova 8. son bölüm izle ATV ! BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 9. yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 8. yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Dizinin bugün yayınlanacak bölümü öncesi yeni bölüm fragmanı yayınlanmıştı. İşte Bir Zamanlar Çukurova 8. yeni bölüm izle ve Bir Zamanlar Çukurova 9. yeni bölüm fragman çıktı mı? sorusunun cevabı...

Bir Zamanlar Çukurova 8. son bölüm izle ATV ! BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 9. yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 8. yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Dizinin bugün yayınlanacak bölümü öncesi yeni bölüm fragmanı yayınlanmıştı.  İşte Bir Zamanlar Çukurova 8. yeni bölüm izle ve Bir Zamanlar Çukurova 9. yeni bölüm fragman çıktı mı? sorusunun cevabı... 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 8. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Demir ile Yılmaz'ın mücadelesi alev alıyor! Yılmaz'ı ırgatların sakladığından şüphelenen Demir, huğları acımasızca yaktırıyor.

Gözü dönmüş oğlunu izleyen Hünkar, yaptıklarından pişman oluyor. Peki, bu pişmanlık hangi değişikliklere gebe olacak?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 8. BÖLÜM FRAGMANI İZLE 

Baş rollerinde birçok ünlü oyuncu barından ve kısa sürede fenomen haline gelen dizi, bu haftaki fragmanı ile izleyenlerin nefeslerini kesti. Yeni bölümün oldukça heyecanlı geçeceğinin sinyali de verilirken Fekeli Ali'nin fragmandaki sözleri çok konuşuldu. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 8. bölüm fragmanı...

 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA’NIN KONUSU

Aşkı için öldürmeyi göze almış “Yılmaz ile sevgilisi yaşasın diye kendini bir evliliğe hapseden “Züleyha’nın hikayesi var “Bir zamanlar Çukurova’da. Ama bu hikayede sadece ayrı düşen iki sevgili yok! Ailesinin görkemli geçmişini ve biricik oğlunu korumak için kanatlarını açmış bir “Hünkar’ın savaşı da var; aşık olduğu kadını tutsak etmeyi göze alan “Demir’de!

Ve elbette sınırsız aşkların coğrafyasında, geçmişten bugüne uzanan hesaplaşmalar, paylaşılamayan topraklar da! Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova’da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bir aşkın hikayesi, zengin bir oyuncu kadrosuyla seyircinin karşısına çıkacak.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA’NIN OYUNCULARI

Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Bülent Polat, Sibel Taşçıoğlu, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Selin Genç, Polen Emre, Mehmet Kara ve Serpil Tamur rol alıyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA’NIN OYUNCULARI KİMDİR?

Murat Ünalmış kimdir? (Demir)

Murat Ünalmış 1981 Kayseri doğumludur. 2011 de Birce Akalay ile evlenmiş ama kısa sürmüştür. Lise yıllarında profesyonel olarak Fenerbahçe Spor Kulübü’nde basketbol oynamıştır. Murat Ünalmış Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’ mezunudur sonra Akademi İstanbul’da oyunculuk eğitimi almıştır. Son olarak Deli Gönül Mehmet Kadir Hoca’ya Sevda Kuşun Kanadında dizisinde Arif Ünlü’ye Seddülbahir 32 Saat dizisinde ise Mahmut Sabriye hayat vermiştir.

Vahide Gördüm Perçin kimdir? (Hünkar)

Vahide Gördüm Perçin 1965 İzmir doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi mezunudur. Altan Gördüm ile boşanmış ancak yeniden evlenmiştir. Vahide Perçin 2003’te Bir İstanbul Masalı dizisinde Suzan Kozan karakteri ile ilk televizyon deneyimini yaşadı ve tanındı. Sonra ki yıllarda Adını Feriha Koydum dizisinde Zehra Yılmaz, Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan karakterini kısa bir süre canlandırmıştı. Asıl büyük çıkışı ilse 2016 yılında Anne dizisi ile yapmıştır.

 

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber