21˚
İstanbul
21˚
açık
Nem %37
Rüzgar 6.38 /s
Cumartesi
23˚/13˚
Pazar
23˚/16˚
Pazartesi
21˚/17˚
Salı
22˚/15˚
20 Mayıs 2022 Cuma
2021-12-30 17:36:04

Börü'nün yıldız oyuncusu Armağan Oğuz TRT1’in sevilen dizisiyle el sıkıştı

Reyting rekorları kıran ve yayınlandığı döneme damga vuran Börü dizisinin 1. sezonunun üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala merakla ve büyük bir heyecanla izlenmeye devam ediyor. Börü hayranlarına ise müjdeli haber geldi. 53 bölüm yayınlanan Masumlar Apartmanı projesinde Börü dizisinde rol alan Armağan Oğuz yer alacak.

Börü'nün yıldız oyuncusu Armağan Oğuz TRT1’in sevilen dizisiyle el sıkıştı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Ekranların sevilen 5 bölümlük dizisi Börü'den hayranlarına müjdeli haber geldi. Son olarak Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinde yer alan ünlü oyuncu Armağan Oğuz TRT1 ekranların reyting rekorları kıran dizisi Masumlar Apartmanı’nda yer alacak. Masumlar Apartmanı dizisinin son bölümünde Han’ın karşısına çıkan Mazo karakteriyle seyirciyi etkisi altına aldı.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL'DA DA ROL ALMIŞ

Daha önce birçok projede yer alan Oğuz, yayınlandığı döneme damga vuran Diriliş Ertuğrul dizisinde de rol almıştı. Üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala ilk günkü heyecanla izlenen Diriliş Ertuğrul sevenleri ise bu duruma sevindi. Diriliş Ertuğrul'un göze çarpan ismi Armağan Oğuz ise Masumlar Apartmanı dizisine transfer olmasıyla isminden tekrar söz ettirdi. 

BİRÇOK PROJEDE ROL ALDI

Diriliş Ertuğrul dizisinin dışında Dağ 2, Börü, Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı ve Fi gibi projelerde de yer aldı. Özellikle Börü dizisiyle de akıllara kazınan ünlü oyuncu, timin ağır silahlar uzmanıydı. Dizide ‘Ayı Murat’ karakterini canlandıran Armağan Oğuz, şen şakrak, şakacı ve romantik bir polis olarak hafızalara kazındı. 

BARIŞ MANÇO SEVDALISI

Barış Manço sevdalısı olan Murat'ın dizideki şehadet sahnesinde çalan Gülpembe şarkısı ise gündeme damga vurmuştu.

Etiketler