19˚
İstanbul
19˚
açık
Nem %39
Rüzgar 6.38 /s
Cumartesi
23˚/13˚
Pazar
23˚/16˚
Pazartesi
21˚/17˚
Salı
22˚/15˚
20 Mayıs 2022 Cuma
2022-01-04 17:32:19

MasterChef yarışmacısı Burcu Önal'ın eşi görenleri hayrete düşürdü! Ünlü oyuncunun adeta ikizi çıktı

Ekranların sevilen yemek programı Masterchef’te son veda eden isin Burcu Önal oldu. Özellikle Asya mutfağına ilgisiyle bilinen ve sosyal medya hesaplarında Asya yemeklerini büyük bir sevgiyle paylaşan ve sözlerini esirgemeyen yarışmacı Burcu, yarışmaya gözyaşlarıyla veda etti.

MasterChef yarışmacısı Burcu Önal'ın eşi görenleri hayrete düşürdü! Ünlü oyuncunun adeta ikizi çıktı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Jüriliğini Danilo, Mehmet Şef ve Somer şefin üstlendiği Masterchef Türkiye’de bu hafta elemeye kalan yarışmacı Burcu, Tahsin ve Hasan oldu. Yarışmacılar şeflerin verdiği tabakları en iyi şekilde yaptı. Fakat aralarından bir yarışmacı elenmek zorundaydı ve o kişi Burcu Önal oldu.

Şeflerin oylamaları sonucunda Burcu toplamda 27 puan alırken Hasan 36 puan aldı. Böylece MasterChef Türkiye’den elenen son yarışmacı Burcu Önal oldu.

Şefler elenen ismi açıkladıktan sonra Burcu veda konuşması yaptı. Duygusal anlar yaşayan burcu gözyaşlarına hakim olamayarak hüngür hüngür ağladı. 

“BURAYA ŞAMPİYON OLMAK İÇİN GELDİM”

Son elenen yarışmacı Burcu, “Buraya şampiyon olmak için geldim ama en büyük amacım pijamayla evden çıkan Burcu’nun olduğunu göstermekti.” sözleriyle gündeme oturdu. 

Burcu sözlerine şu şekilde devam etti:

“Gerektiği zaman 32 saat çalıştım, uyumadan eğitimleri aldım. Babamın ya da ailemin bana sunup geride bıraktığı her şeyi o evden çıkarken yenim etmiştim. Burada kaybetmiş olabilirim ama hayat bana her zaman kazandığımı gösteriyor. Gerçekten burada çok psikolojik sorunlar yaşadım. Ben evden çıktığımda 16 yaşımdan beri mücadeleyi veriyorum. Size çok teşekkür ediyorum”

Masterchef’in ünlü şefleri Burcu’ya sarılarak onu teselli ederken Burcu gözyaşlarıyla programa veda etti.

AJDA PEKKAN İDDİASI

Burcu Önal hakkında ortaya atılan iddialardan biride Ajda Pekkan’ın yanında yaşadığıydı.

Sosyal medyada da ilgi odağı olan Masterchef Türkiye yarışmacısı Burcu Önal, eşi İbrahim Önal ile mutluluk pozları vermeye devem ederken ilginç bir yorum dikkat çekti.

"BURAK ÖZÇİVİT'LE EVLENDİĞİNİ BİLMİYORDUM"

Burcu Önal’ın eşi İbrahim Önal takipçileri tarafından Burak Özçivit’e benzetildi.

Burcu Önal ile eşinin fotoğraflarının altına takipçileri, “Burak Özçivit ile evlendiğini bilmiyorduk. Bu kadar benzerliğe pes doğrusu” yorumlarında bulundu.

 

Etiketler