• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  1332
 • down
  USD
  7.8741
 • up
  EURO
  9.3462
 • up
  GBP
  10.5636
 • down
  Altın
  462.816
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 21.12.2018 - 09:29 Yorum : 0

Çarpışma izle: Çarpışma SON Bölüm İZLE | ÇARPIŞMA 5. Bölüm nefes kesti! Çarpışma 6. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? (Puhu, YouTube, Show TV)

Çarpışma izle. ÇARPIŞMA son bölüm izle Linki Haberimizde Mevcut. Kadir, Zeynep'in kaçmasıyla beraber çılgına döndü. Zeynep'te Veli'nin tehditlerine kızı için katlanmaktadır. ZEYNEP, Veli'nin bir anlık boşluğundan yararlanıp Veli'ye saldırıyor. Çarpışma son bölümde Zeynep, kızına kavuşabilmek için Veli'ye saldırıyor. İşte, Çarpışma 5.bölüm izleme linki ve Çarpışma son bölüm izle. Çarpışma 6.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Tüm detaylar haberimizde mevcut.

Çarpışma izle: Çarpışma SON Bölüm İZLE | ÇARPIŞMA 5. Bölüm nefes kesti! Çarpışma 6. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? (Puhu, YouTube, Show TV)

Çarpışam izle. ÇARPIŞMA 5. yeni ve son bölüm izle. ÇARPIŞMA 5. yeni bölüm için nefesler tutuldu. Yayınlandığı günden itibaren nefes kesen yeni dizi 5. bölümü ile nefes keseceğe benziyor. Kadir, Zeynep'in kaçmasıyla beraber çılgına dönüyor. Zeynep'te Veli'nin tehditlerine kızı için katlanmaktadır. Zeynep, Veli'nin bir anlık boşluğundan yararlanıp Veli'ye saldırıyor. Ve sonunda Zeynep ve kızı kavuşuyor. Çarpışma'da Zeynep Kadir'e geçmişteki hatalarını itiraf ederken Kadir ise Zeynep'e şimdiye dek söyleyemediklerini söylüyor. Cemre'nin hayatı ise büyük tehlikede. Çarpışma 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?Çarpışma 5. yeni bölüm 2. fragman yayınlandı. Yeni fragmanda; Kadir ile Zeynep geçmiş defterleri açıyor. Veli, Zeynep'e 'sen bana Galip'i ver ben sana kızıma' diyor. Cemre, Kerem'i içeriden çıkarıyor ve karşılığında ondan videoyu istiyor. Demir'in amacı da Kerem'den önce videoya ulaşmak. Zeynep fragmanın sonunda Galip ile yüzleşiyor ve tarafını seçmesini istiyor. İşte Çarpışma 5. yeni bölüm fragmanları...

ÇARPIŞMA 6. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Çarpışma 6. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden takip edebilirsiniz.

Çarpışma 5. Bölüm 1. Fragman


Çarpışma 5. Bölüm Fotoğrafları

 

ÇARPIŞMA İKİNCİ BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 4. BÖLÜM ÖZETİ…

Cemre bir kez daha Kerem’i hapishanede ziyaret eder. Kerem’e onu bıçakladığı gece neden geri döndüğünü sorar. Kerem ona neyin peşinde olduğunu sorar. Cemre sorusunu yineler: “neden geri döndün”. Kerem yaşadıklarını tekrar düşünür. Cemre kurtulamayacaksın deyince Cemre’ye beni buradan sen çıkaracaksın” der. Cemre bunun nasıl olacağını sorunca Kerem o gece villada yalnız olmadığını açıklar.

Çarpışma 5. Bölüm Fotoğrafları

Show TV’nin Perşembe akşamları ekrana gelen Ay Yapım imzalı dizisi ‘Çarpışma’nın yayınlanan 5. bölüm ikinci tanıtımı, heyecanın daha da artacağının ipuçlarını verirken, izleyicilerini de meraklandırdı. Zeynep’in Kadir’e geçmişte hatalar yaptığını itiraf ettiği, Kadir’in de Zeynep’e şimdiye dek söyleyemediklerini söylediği yeni tanıtımda Zeynep’in, Veli’nin kızı ile ilgili yaptığı teklife karşılık bir fikrinin olduğu anlaşılıyor. Cemre’nin videoyu kendisine getirmesi şartıyla Kerem’in cezaevinden çıkmasının önünü açtığının görüldüğü tanıtımda Demir ise Belma’ya videoya Kerem’den önce ulaşacağını taahhüt ediyor. Yakup’un Cemre’nin başına silah dayadığı, Veli’nin telefonda Zeynep’e ‘Bu iş ikinci bir hatayı kaldırmaz’ dediği, Zeynep’in Galip’e tarafını seçmesini söylediği anlar ise, yeni bölümün büyük sürprizlere gebe olduğuna ve şaşırtıcı gelişmelerin yaşanacağına işaret ediyor.

ÇARPIŞMA’NIN 5. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Veli’nin ateşiyle siper alan Adalı, Zeynep’i bulma umuduyla gözünü kırpmadan tehlike çemberinin içine girer. Veli’nin elinde rehin olan Zeynep korkusuzdur, asla geri adım atmaz ve kızını görmeyi başarır. Zeynep ne pahasına olursa olsun kızını kurtarmaya kararlıdır. Veli, telefonla Adalı’ya ulaşır ve Zeynep’le ilgili imalı sözler ederek Adalı’nın bam teline basar.

Çarpışma 5. Bölüm Fotoğrafları

Yakup; Belma, Demir ve Selim’in yanlarına kadar gelip, Belma’ya kendisini hatırlatır. Yakup’un bu cüretkâr çıkışı karşısında Belma’nın eli ayağı boşalır. Cemre, Kerem’i cezaevinden çıkarmak için gerekli adımları atar. Demir, Cemre’nin bu fikrine, onu şaşırtacak bir teklifle karşılık verir. Veli, Adalı’yı çılgına çevirecek, onu darmadağın edecek yeni bir hamle daha yapar. Veli aynı anlarda Zeynep’i de kızının hayatı ile tehdit ederek, çok zor bir tercih yapmaya iter. Öfkesi büyüyen ve iyiden iyiye bilenen Adalı da, Veli’ye karşı bir oyun kuracaktır.

ÇARPIŞMA’NIN 4. BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Veli’nin, Adalı’ya annesi üzerinden saldırması Adalı’yı çılgına çevirdi. Adalı yüz yüze geldiği Veli’yi yakalamak için hamle yapsa da, tedbirini önceden alan Veli kaçtı. Demir, Cemre’yi Amerika’ya gitmeye ikna etmeye çalışsa da Cemre, sürpriz bir hamle yaptı ve cezaevine gidip, Kerem’e kendisini buradan çıkaracağını söyledi. Veli, Zeynep’e ulaştı ve ondan, kızını görmek istiyor ise yanına gelmesini istedi. Bu bilgiyi Adalı’dan saklayan Zeynep, kızını kurtaracağı düşüncesiyle hapis tutulduğu evden kaçtı. Veli, Zeynep’i rehin aldı. Veli aynı anlarda, Adalı’yı da uzun namlulu silahıyla hedefine aldı. Veli, Zeynep’e, ‘Kadir’i silahla değil, seninle öldüreceğim, en sevdiğiyle’ diyerek, Kadir’e sevdikleri üzerinden saldırmaya devam edeceğini gösterdi.

Yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı ‘Çarpışma’nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

‘Çarpışma’ merakla beklenen yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber