• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  109985
 • up
  USD
  6.7715
 • up
  EURO
  7.6768
 • up
  GBP
  8.5806
 • down
  Altın
  371.705
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 16.04.2019 - 09:21 Yorum : 0

ÇUKUR 61. Yeni Bölüm İzle! Çukur 62. bölüm fragmanı (ÇUKUR 62. BÖLÜM İLK SAHNE) Çukur PUHU TV Youtube izle

Reyting rekorları kıran dizi ÇUKUR yine dün akşam nefesleri kesti.ÇUKUR 61. Yeni Bölüm İzle! Çukur 62. bölüm fragmanı (ÇUKUR 62. BÖLÜM İLK SAHNE) Çukur PUHU TV Youtube izleme linki burada.Show TV ekranlarında pazartesi günü yayınlanan Çukur'da bu hafta aksiyon doruktaydı. Dizide geçen hafta Sena Koçovalı'nın ölmesi herkesi şaşırtmıştı.Çukur 62. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Çukur yeni bölüm fragmanı...

ÇUKUR 61. Yeni Bölüm İzle! Çukur 62. bölüm fragmanı (ÇUKUR 62. BÖLÜM İLK SAHNE) Çukur PUHU TV Youtube izle

Reyting rekorları kıran dizi ÇUKUR yine dün akşam nefesleri kesti.ÇUKUR 61. Yeni Bölüm İzle! Çukur 62. bölüm fragmanı (ÇUKUR 62. BÖLÜM İLK SAHNE) Çukur PUHU TV Youtube izleme linki burada.Show TV ekranlarında pazartesi günü yayınlanan Çukur'da bu hafta aksiyon doruktaydı. Dizide geçen hafta Sena Koçovalı'nın ölmesi herkesi şaşırtmıştı.Çukur 62. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Çukur yeni bölüm fragmanı...

YAMAÇ, YÜZÜKLÜ'YLE KARŞI KARŞIYA GELİYOR

Yamaç, hiç beklemediği anda, farkında olmadan Yüzüklü ile yan yana gelecek. Yüzüklü'nün, Yamaç'a Sena'nın ölümüyle ilgili ipucu bırakması Yamaç'ı, Meliha ile karşı karşıya getirecek.

ÇUKUR'A YENİ DÜŞMAN

Sedat'ın hayatını kaybetmesi Çukur'a yepyeni bir düşman kazandıracak. Gözlerin Yüzüklü'ye çevrildiği sırada Timsah izini belli etmeden, Yamaç'a ulaşabilmek ve Sedat'ın intikamını alabilmek için Çukur'da ortalığı karıştıracak.

BAYKAL, YAMAÇ'I ARIYOR

Vartolu Salih'in değerli taşların peşine düşeceği bölümde, Yamaç sürpriz şekilde Baykal'dan telefon alacak. Herkesin Yüzüklü ve Baykal'a odaklandığı bölümde Timsah'ın, Koçovalı erkeklerinden biriyle yüzleşmesi şaşırtıcı bir sonla bitecek.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yamaç, hiç beklemediği anda, farkında olmadan Yüzüklü ile yan yana gelecek. Yüzüklü’nün, Yamaç’a Sena’nın ölümüyle ilgili ipucu bırakması Yamaç’ı, Meliha ile karşı karşıya getirecek.

Sedat’ın hayatını kaybetmesi Çukur’a yepyeni bir düşman kazandıracak. Gözlerin Yüzüklü’ye çevrildiği sırada Timsah izini belli etmeden, Yamaç’a ulaşabilmek ve Sedat’ın intikamını alabilmek için Çukur’da ortalığı karıştıracak.

Vartolu Salih’in değerli taşların peşine düşeceği bölümde, Yamaç sürpriz şekilde Baykal’dan telefon alacak. Herkesin Yüzüklü ve Baykal’a odaklandığı bölümde Timsah’ın, Koçovalı erkeklerinden biriyle yüzleşmesi şaşırtıcı bir sonla bitecek.

 

ÇUKUR YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Çukur yeni bölüm fragmanı araştırılan konular arasında yer alıyor. Öukur’da geçtiğimiz hafta Yamaç ve Selim, Sena’yı bulmak için büyük bir çaba gösterdi. Yüzüklü’nün planı ise tüm dengeleri değiştiriyor. Uluç Koçovalıları zor duruma düşüren bir hamlede bulunurken, İdris ve Meliha geçmişten bazı sırları ortaya çıkarıyor. Dizinin ikinci tanıtımında Vartolu, “Ben mezarı açtırdım. Abi kalkıp gitmiş, mezar boş…” diyor. Selim, Baykal ile ilgili şok eden bir açıklama yapıyor. Diziye yeni bölümde Timsah karakteri dahil oluyor. Uluç’un, “Timsah ne seni dinler ne beni!” sözleriyle tanımladığı Timsah, Cumali’yle karşı karşıya geliyor. Fragman, “Öğreneceksin Yamaç! Sevdiklerini koruyamamak nasılmış sen de öğreneceksin!” cümleleri ile son buluyor.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 60. BÖLÜM ÖZETİ

Yamaç ve Selim, Sena’yı bulmak için zamanla yarışıyor. Yüzüklü’nün, Sena’yla karşı karşıya gelmesi ve beklenmedik planını uygulaması, dengeleri sonsuza kadar değiştiriyor. Koçovalıların arkasından iş çevirerek değerli taşların Sedatların eline geçmesini sağlayan Uluç, Koçovalıları zor duruma düşüren bir hamlede bulunuyor. İdris ve Meliha’nın geçmişinden gelen bir sır ise Yüzüklü’yle ilgili bazı ipuçlarını gün yüzüne çıkarıyor. Yamaç, Mahsun’un izini yakalarken, ikili arasında yaşanacak aksiyon dolu yüzleşme nefesleri kesiyor. Hiçbir gücün Sena’yla ikisini ayıramayacağını düşünen Mahsun’u ve Sena’yı büyük bir sürpriz bekliyor.

DİLAN ÇİÇEK DENİZ, NEFES KESİCİ BİR SAHNEYLE DİZİYE VEDA ETTİ!

Çukur, dün akşam ekrana gelen yeni bölümüyle ABC1 20+'da 8.98 izlenme oranı (rating), 19.44 izlenme payı (share), AB’de 7.32 izlenme oranı (rating), 17.73 izlenme payı (share), Total’de ise 8.81 izlenme oranı (rating), 19.49 izlenme payı (share) elde etti.

ÇUKUR, DÖRT ETİKETLE SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNDE!

Çukur, dün akşam ekrana gelen yeni bölümüyle ABC1 20+'da 8.98 izlenme oranı (rating), 19.44 izlenme payı (share), AB’de 7.32 izlenme oranı (rating), 17.73 izlenme payı (share), Total’de ise 8.81 izlenme oranı (rating), 19.49 izlenme payı (share) elde etti. #gamzendekiçukur etiketi Twitter Türkiye'de 14 saat 40 dakika, dünyada ise 6 saat 10 dakika TT listesinde kaldı. ‘Çukur’un bölüm etiketi haricinde üç ayrı etiket de sosyal medyada gündeme yerleşti. #çukur etiketi Türkiye’de 7 saat 5 dakika, dünyada 1 saat 45 dakika; #yamaç etiketi Türkiye’de 4 saat 55 dakika, #sena etiketi ise Türkiye’de 4 saat 15 dakika TT listesinde kaldı.

YAMAÇ VE MAHSUN’UN YÜZLEŞMESİNDE SON PERDE!

Sena’yı, Mahsun’un su akvaryumuna hapsettiğini düşünen Yamaç, Mahsun’un peşini bırakmadı. Yamaç, bir inşaatın ucunda Mahsun’u köşeye sıkıştırdı ve ikili arasında büyük düello yaşandı. Mücadele sonucunda Yamaç, Mahsun’u sürükleyerek onunla birlikte aşağı atladı. Nefeslerin tutulduğu bu dakikalarda ekran başındakiler, ikiliye ne olduğunu merak ederken ilk düşenin Mahsun olduğu ve hayatını kaybettiği görüldü. Yamaç, yaşadığı travmanın etkisiyle Çukur’u terk etmeyi düşünürken İdris ve Meliha’nın geçmişinden gelen bir fotoğraf karesi, akıllarda büyük soru işareti OLUŞTURDU. Ekran başındakiler bu fotoğrafla birlikte hem “Yüzüklü kim?”, hem de “Yamaç, Çukur’da kalacak mı?” sorusunun cevabını büyük merakla bekleyecek.

VELİ CEVHER VE CANSIZ ÇUKUR'A MİSAFİR OLDU!

Çukur, dün akşam ekrana gelen yeni bölümüyle ABC1 20+'da 8.76 izlenme oranı (rating), 18.04 izlenme payı (share), AB’de 8.10 izlenme oranı (rating), 18.09 izlenme payı (share), Total’de ise 9.08 izlenme oranı (rating), 19.11 izlenme payı (share) elde etti.

 

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber