• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  97324
 • up
  USD
  5.8459
 • up
  EURO
  6.5153
 • up
  GBP
  7.5987
 • up
  Altın
  279.637
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 01.09.2018 - 18:12 Yorum : 0

Çukur İkinci Sezon Yeni Fragmanı Yayınlandı! ÇUKUR dizisi Başladı Mı? (Çukur Youtube)

Çukur İkinci Sezon Yeni Fragmanı Yayınlandı! ÇUKUR dizisi başladı mı? Ne zaman başlayacak?.Çukur hayranları merakla bekliyordu. Türkiye'de birçok kişi tarafından merakla takip edilen 'Çukur' dizisinin ikinci sezonun yeni tanıtım videosu dizinin yapım şirketi tarafından yayınlandı. İşte çok konuşulacak fragman haberimizde.

Çukur İkinci Sezon Yeni Fragmanı Yayınlandı! ÇUKUR dizisi Başladı Mı? (Çukur Youtube)

Çukur ikinci sezon Yeni Fragmanı Yayınlandı! ÇUKUR dizisi başladı mı? Ne zaman başlayacak?.Çukur hayranları merakla bekliyordu. Türkiye'de birçok kişi tarafından merakla takip edilen 'Çukur' dizisinin ikinci sezonun yeni tanıtım videosu dizinin yapım şirketi tarafından yayınlandı. İşte çok konuşulacak fragman haberimizde.

Çukur’a iki yeni transfer iddiası

Çukur dizisinde ‘Cumali Koçovalı’ karakterini kimin canlandıracağı Haziran ayından bu yana konuşuluyordu. Cumali karakteri için daha önce Nejat İşler, Ufuk Bayraktar ve Kenan İmirzalıoğlu’nun isimleri de geçmişti. Ancak IMDb’ye göre ‘Cumali’ karakterini Necip Memili canlandıracak. IMDb’ye göre Sıfır Bir dizisinde rol alan Cihangir Ceyhan’ın da Çukur kadrosuna katıldığı görülüyor.

Çukur Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanakcak?

Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz'in başrolde yer aldığı projenin tanıtımda, dizinin eylül ayında ekrana geleceği belirtiliyor fakat henüz net bir tarih verilmiş değil. 

SEZON FİNALİNDE NE OLDU?

11 Haziran 2018 tarihinde büyük bir katliamın yaşandığı Çukur 33. bölümüyle sezon finaline girdi.

Çukur'da, Avukat Nazım karakterini canlandıran Ahmet Tansu Taşanla zehirlediği kardeşi Emrah karakterini canlandıran Alperen Duymaz'ın ihaneti sonucu ateş edilerek öldürüldü. Böylece hem Emrah hem de Nazım Çukur dizisine veda etti.

Medet karakterini canlandıran Mustafa Kırantepe, kimliği belirsiz kişiler tarafından silahlı saldırıya uğrayan Vartolu karakterini canlandıran Erkan Kolçak Köstendil ile Saadet karakterini canlandıran Boncuk Yılmaz'ı kurtarmak isterken hayatını kaybetti.

Selim Koçovalı karakterini canlandıran Öner Erkan ise bileklerini keserek intihar etme girişiminde bulundu.

'Çukur' Dizisinin Merakla Beklenen Yeni Tanıtım Filmi Yayınlandı
Celasun karakterini canlandıran Kubilay Aka ile Akşın karakterini canlandıran İlayda Alişan'ın düğününde Koçavalı Ailesi silahlı saldırıya uğradı. Düğüne sonradan katılan Yamaç Koçovalı karakterini canlandıran Aras Bulut İynemli ile Aliço karakterini canlandıran Rıza Kocaoğlu;

Sultan Koçovalı (Perihan Savaş), Ayşe (İrem Altuğ), Nedret (Zeynep Kumral), Muhittin (Nebil Sayın), Metin (Cem Uslu), Kemal (Kemal Yıldıran), Meke Aytaç Uşun) ve Karaca'nın (Ece Yaşar) kanlar içindeki bedenleriyle karşılaştı. Aileden kurtulan olup olmadığı henüz kesinlik kazanmasa da gelecek sezonda dizide yer almayacaklar gibi görünüyor.

'Çukur' Dizisinin Merakla Beklenen Yeni Tanıtım Filmi Yayınlandı
Aynı anda eve yakın bir yerde silahlı saldırıya uğrayan İdris Koçovalı karakterini canlandıran Ercan Kesal ile Paşa karakterini canlandıran Çetin Sarıkartal, Emmi karakterini canlandıran Kadir Çermik'inkurtulup kurtulmayacakları sorusunun yanıtı yeni sezona kaldı.

Çukur yeni sezona veda etmediği netliğe kavuşan 4 isim oldu. Yamaç Koçovalı (Aras Bulut İynemli, Vartolu (Erkan Kolçak Köstendil), Aliço (Rıza Kocaoğlu) ve Sena Koçovalı'nın (Dilan Çiçek Deniz) 2. sezonda oyuncu kadrosunda yer alacağı kesinleşti. Çukur dizisinin sezon finalinde ise Yamaç ile Vartolu Çukur'u tekrardan almak üzere harekete geçti.

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber