• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  1112
 • up
  USD
  7.5493
 • up
  EURO
  8.9515
 • up
  GBP
  9.8159
 • up
  Altın
  477.191
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 18.12.2018 - 11:28 Yorum : 0

ÇUKUR İZLE: ÇUKUR SON BÖLÜM İZLE | Çukur 48. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 47. bölüm'de neler yaşandı! (Puhu, YouTube, Show TV)

Çukur son bölüm izle Linki Haberimizde Mevcut. Ersoy'la işbirliği yapan Yamaç, Mahsun ve Çeto'yu öldürmek için operasyon başlatacağı esnada beklenmedik bir olay gerçekleşir. Çukur son bölümde Karakuzuların Çukur'un çocuklarını kaçırdığını öğrenen Yamaç ve Cumali yeni planını devreye sokmaya çalışır. İşte, Çukur 47.bölüm izleme linki ve Çukur son bölüm izle.

ÇUKUR İZLE: ÇUKUR SON BÖLÜM İZLE | Çukur 48. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 47. bölüm'de neler yaşandı! (Puhu, YouTube, Show TV)

Çukur son bölüm izle Linki Haberimizde Mevcut. Ersoy'la işbirliği yapan Yamaç, Mahsun ve Çeto'yu öldürmek için operasyon başlatacağı esnada beklenmedik bir olay gerçekleşir. Çukur son bölümde Karakuzuların Çukur'un çocuklarını kaçırdığını öğrenen Yamaç ve Cumali yeni planını devreye sokmaya çalışır. İşte, Çukur 47.bölüm izleme linki ve Çukur son bölüm izle. Ersoy, Yamaç’a Çeto ve Karakuzular ile nasıl tanıştığını anlatır. Yamaç, Ersoy’dan Çeto ve Mahsun’u ister. Cumali ve Celasun kaldıkları yere gelir. Cumali Celasun’a geçmişte yaşanan bir olay ile ilgili bir anısını anlatırken Kemal çıkagelir. Vartolu ve Celasun Cumali Kemal’in yanına gittikten sonra konuşmaya başlarlar. Celasun onu nasıl bulduğunu anlatır. Vartolu da neden Çeto ile beraber iş yaptığını anlatır. Celasun’a bir oğlu olduğunu söyler. Çukur 47. bölüm 1. fragmanında, Vartolu’nun, “Aranızda birisi var, konuşuyor!” sözleri üzerine öfkeden deliye dönen Ersoy’un beklenmedik tepkisi Çeto ve Mahsun’u şaşırtıyor. Ersoy’un silah çektiği Vartolu’nun geri adım atmaması heyecanı yükseltirken, annesini eskisi gibi gören Selim gözyaşlarına hakim olamıyor.

Çukur 2.Sezon 15.Bölüm - Sneak Peek

ÇUKUR OYUNCU KADROSU

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Erkan Avcı, Berkay Ateş, Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Şenay Gürler yer alıyor. Dizide bu isimlere Kadir Çermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Mehmet Yılmaz Ak, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Halil Babür, Gökşen Ateş eşlik ediyor.

YAMAÇ VE CUMALİ ÇUKUR'UN ÇOCUKLARININ KAÇIRILDIĞINI ÖĞRENİYOR

Yamaç eve gelir. Cumali onu kapıda karşılar. Yamaç’a Çukur’un çocuklarını aldıklarını söyler. Yamaç Ersoy’u arayarak çocukların alındığından haberi olup olmadığını sorar. Ersoy, “Bende 138 IQ var. Haberim olsa haber vermez miydim” deyince Yamaç önce çocukları kurtaracaklarını ondan önce başka bir plan olmayacağını söyler.

YAMAÇ’IN ÇOCUKLARI KURTARMA PLANI

Yamaç evde Cumali, Vartolu ve diğerlerine çocukları kurtarmak için neler yapacaklarını anlatır. Plan Karakuzuları ve çocukların bulunduğu evi uzaktan izlemektir. Kaçırılan çocukların ailelerinin evin girişinde Karakuzular tarafından zorla uzaklaştırlması Yamaç’ın içini acıtmıştır. Kemal ve Metin’in çocukların videolarını Yamaç ve Cumali’ye göstermesi üzerine sabırlar taşmıştır. Harekete geçme zamanı gelmiştir.

YAMAÇ SENA'NIN EVİNE GELEN FİKRET’İ MERAK EDİYOR

Cumali Zülfü ile yüzleşir. Cumali’ye “Çukur'u alamayacaksanız girmeyin!” der. Cumali hepsini kurtaracaklarını söyler. Yamaç Sena’yı arar. Sena evdeki bazı tamir işleri için Fikret’ten yardım aldıklarını söyleyince Yamaç Fikret’in çaktırmadan bir fotoğrafını çekip telefonla göndermesini ister. Sena bunu kabul etmez. Fikret, Mahsun’un ta kendisidir. Mahsun, Sena’nın telefonla konuştuklarını duymuştur. Sena’nın yanına gelir. Sena ile konuşurlar. Bu sırada içerde Akşın’ı gören Mahsun onun kim olduğunu sorar.

YAMAÇ’A BÜYÜK ŞOK!

Çocukları otobüsle götürdükleri sırada Yamaç ve Cumali Karakuzulara saldırır. Otobüsteki çocukları kurtarmak için içeri girdiklerinde çocuklar onlarla gelmeyeceklerini söyler. Cumali ve Yamaç şok olmuştur. Yamaç çocukların bu tavrının başka bir nedenden olduğunu anlamıştır. Çocukları otobüste bırakıp giderler.

Show TV ekranlarında pazartesi akşamlarının olmazsa olmaz yapımlarından Çukur 46.son bölümde; Sultan'ın, oğlu Cumali'nin sayesinde sağlığını yeniden kazanması ve Yamaç'ın da uzun bir aranın ardından annesi Sultan'la duygu yüklü kavuşması sahne oldu. Çukur son bölümde; Koçovalılar tekrardan eski günlerdeki birlik ve beraberlik içerisinde yaşamlarını ağızlarının tadıyla idame ettirmeye başlamasına rağmen ortada aşılması gereken bir sorun vardır. Bu bağlamda tam anlamıyla mahallenin tartışmasız tek sahibi olmaları için Yamaç, Mahsun ve Çeto'nun başını çektiği Karakuzuları saf dışı bırakabilmek ve etkisiz hale getirebilmek için kolları sıvadı. Fakat, Karakuzuların adamı Ersoy'la ortak bir şekilde hareket eden Yamaç'ı son anda bekleyen tatsız bir hadise olacaktır: Mahsun ve Çeto, Çukur'un çocuklarını kaçırma girişiminde bulunmuştur. Yamaç'ın haberi almaz önceliğini şu an için çocuklara verip onları kurtarma planını devreye sokmasının ardından Çukur 47.bölüm fragmanı bekleniyor. İşte, Yamaç, hedeflediği şekilde kurtarmaya ramak kala çocukların kendisiyle gelmek istememesinin akabinde Çukur 47.bölüm fragmanı yayınlandı.

ÇETO’DAN ÇOCUKLARA HEDİYE

Bu arada Metin’in evine Çukur’dan kaçırılan çocuklardan ikisinin babası Zülfü gelir. Metin’e çocuklarını kurtarmalarını eğer o kurtaramıyorsa Koçovalı abilerinin kurtarmasını söyler. Çeto, kaçırılan çocuklara sabah kahvaltı masası hazırlamıştır. Çocuklar masanın üzerindekileri görünce “bunlar bizim mi” der. Çeto hepsinin onların olduğunu söyler. Çocuklar paketleri açtığında hepsinin içinde oyuncaklar vardır.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 46. BÖLÜM ÖZETİ

Cumali’nin Çeto’nun laboratuvarına düzenlediği baskının ardından açığa çıkacağını anlayan Vartolu arka kapıdan kaçarken Celasun ile karşı karşıya kalır. Celasun’a orada ne işi olduğunu sorunca Celasun Cumali ile geldiğini söyler. Vartolu kendisinin orada olduğunu nerden bildiğini sorunca” konuşacağız sonra” der.

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber