21˚
İstanbul
21˚
açık
Nem %37
Rüzgar 6.38 /s
Cumartesi
23˚/13˚
Pazar
23˚/16˚
Pazartesi
21˚/17˚
Salı
22˚/15˚
20 Mayıs 2022 Cuma
2018-02-26 20:37:17

Çukur son bölüm izle! Yine nefesleri kesti! Çukur 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur son bölüm izle! Çukur 18. bölümüyle bu akşam ekrana geldi. SHOW TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Çukur'da Yamaç, yeni düşmanını tanırken, Komiser Emrah ise en çok Sena’yı etkiledi. Peki Çukur 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?.

Çukur son bölüm izle! Yine nefesleri kesti! Çukur 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Çukur son bölüm izle! Çukur 18. bölümüyle bu akşam ekrana geldi. SHOW TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Çukur'da Yamaç, yeni düşmanını tanırken, Komiser Emrah ise en çok Sena’yı etkiledi. İşte Çukur 19. yeni bölüm fragmanı izle...

UKUR 19. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Çukur'un 19. yeni bölüm fragmanı Show TV'de yayınlanır yayınlanmaz haber sitemizde olacaktır.

ÇUKUR 18. BÖLÜMDE NELER OLDU

Komiser Emrah’ın Çukur’a gelmesiyle Koçovalılar yeni bir düşmana sahip olur. İdris, karşılaştığı büyük tehlikeden kurtulmaya çalışırken, Yamaç ise yeni düşmanını tanıyacaktır. Aynı zamanda ağabeyi olan Komiser Emrah, en çok Sena’yı etkileyecektir. Sena geçmiş korkularıyla yüzleşirken, Selim’in siper olduğu kurşunlar, tüm taşları yerinden oynatacaktır. Bu sırada İdris ise karşılaşacağı sürprizle hayatının en büyük şokunu ve pişmanlığını yaşayacaktır.

Medet’in kurşununa kendini siper eden Selim’in vurulmasıyla öfkeden deliye dönen Yamaç’ın, “Selim gidiyor. Bir abimi aldın öbürü de ölüyor!” sözleri heyecanı yükseltiyor. Selim’i apar topar hastaneye yetiştiren Yamaç’ın, “Selim ölürse seni yaşatmam!” diyerek silah doğrulttuğu kişinin kim olduğu merakla bekleniyor.

 

Etiketler