• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  95734
 • up
  USD
  5.5633
 • up
  EURO
  6.1703
 • up
  GBP
  6.7742
 • down
  Altın
  271.249
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 15.01.2019 - 00:24 Yorum : 0

Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çukur Dizisi ne zaman başlıyor?

Nefesleri kesen Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çukur Dizisi ne zaman başlıyor? Çukur'un un yeni bölüm ilk fragmanı yayınlandı. Yamaç'ın vurulduğu sahneyle sona eren 48. bölüm sonrasında yayınlanan fragman nefes kesti. Ayrıca Çukur Dizisi'nin hayranları dizinin bu hafta yayınlanıp yayınlanmayacağını merak ediyor. İşte Çukur 49. bölüm fragmanı izle...

Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çukur Dizisi ne zaman başlıyor?

Hayranları büyük sabırsızlıkla bekliyor. Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çukur Dizisi ne zaman başlıyor? Çukur'un un yeni bölüm ilk fragmanı yayınlandı. Yamaç'ın vurulduğu sahneyle sona eren 48. bölüm sonrasında yayınlanan fragman nefes kesti. Ayrıca Çukur Dizisi'nin hayranları dizinin bu hafta yayınlanıp yayınlanmayacağını merak ediyor. İşte Çukur 49. bölüm fragmanı izle...

ÇUKUR YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Dizi severler iki haftadır ekranlardan uzak kalan Çukur'un yeni bölüm fragmanını merakla bekliyor. Son bölümüyle nefes kesen Çukur'un 49. bölümünde Yamaç'ı kimin vurduğu ve hayatta kalıp kalmayacağı, Koçavalıların Çukur'a geri dönüp dönmeyeceği en çok merak edilen konular arasında. Peki Çukur'un 49. bölümü ne zaman yayınlanacak? Çukur dizisi takipçilerinin merak ettiği sorulardan biri de bu. 14 Ocak pazartesi tarihinde de ekrana gelmeyecek Çukur'un 21 Ocak Pazartesi akşamı ekrana gelecek. 

Aslında yeni yıla girdiğimiz haftada hemen hemen tüm diziler 1 haftalık araya giderdi. Ancak 2019'a girdiğimiz bu yılda durum biraz daha değişti. Nedeni ise televizyon kanallarıyle reklam veren şirketlerin senelik reklam anlaşması yenilemesi. Hal böyle olunca dizi yapımcıları da durumdan etkilenmekte. Bu nedenle anlaşma sırasında diziler çekimlere başlamıyor ve doğal olarak da yayınlanmıyor. Türkiye'de dizi yayınlanan televizyon kanalları arasında TRT 1 hariç tüm kanallar dizilerin yeni bölümlerini bu hafta ekrana taşıyacak.

ÇUKUR'UN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Çukur'un yayınlanan son bölümünde Selim, Cumali'nin karşısına çıkar ve Selim'i karşısında gören Cumali, çılgına döner. Saadet ve oğlunun yaşadığını öğrenen Yamaç, Vartolu'yla plan yapar ve Karakuzuların Bulgarlara yapacağu teslimatı sabote eder. Yamaç'ın planı tıkır tıkır işler. Bulgarlarla çatışmaya giren Karakuzuları bekleyen başka sürprizler de vardır. Karakuzuların her adımını takip ettiren Yamaç, Vartolu'yla yaptığı plan sonucunda sözünü tutar ve Saadet'le bebeği Karakuzuların elinden kurtarır. Çukur'u Karakuzulardan arındıran Koçavalı ailesi evde uzun zaman sonra bir araya gelir. Cumali aile içine girmez ve Vartolu'yla olan hesabını kapatmak için Vartolu'yu mezarlığa götürür. Cumali ile Vartolu arasında yaşananlar bilinmezken Yamaç'a gelen telefonla tüm dengeler değişir. Ersoy'un ifşa olarak öldürülmesinden habersiz olan Yamaç, gelen telefonlar evden ayrılır ve ormanın içinde kalbinden vurulur.

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber