• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  105520
 • up
  USD
  6.8125
 • up
  EURO
  7.5605
 • up
  GBP
  8.4247
 • up
  Altın
  379.423
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 01.11.2018 - 22:46 Yorum : 0

EDHO İZLE! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izle, 113. Son Bölüm İZLE!!! EDHO 114. YENİ BÖLÜM FRAGMAN full İZLE

EDHO İZLE! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm izleE! EDHO 113. bölüm Fragman İzle! Sevilen iddialı dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 113 .bölüm ATV CANLI izle! EDHO 113. bölüm fragman izle! EDHO 114. bölüm fragmanı yayınlandı mı? ‘EDHO’nun 113. bölüm fragmanı yayınlandı. Hızır'ın ölüp ölmediği hakkında bilgi almak isteyen EDHO seyircisi yeni bölüm için sabırsızlanıyor. Hayranlarının büyük bir merakla beklediği ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da neler yaşanacak? Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başladı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Tüm detaylar haberimizde.

EDHO İZLE! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izle, 113. Son Bölüm İZLE!!! EDHO 114. YENİ BÖLÜM FRAGMAN full İZLE

EDHO İZLE! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 113 .bölüm ATV canlı izle! EDHO 113. bölüm FRAGMAN izle! EDHO 114. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? ‘EDHO’nun 113. bölüm fragmanı yayınlandı. Hızır'ın ölüp ölmediği hakkında bilgi almak isteyen EDHO seyircisi yeni bölüm için sabırsızlanıyor. Hayranlarının büyük bir merakla beklediği ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da neler yaşanacak? Tüm detaylar haberimizde.

EDHO 113 .bölüm izle! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da 113. bölüm fragman izle! Edho 114. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hayranlarının merakla beklediği EDHO'nun 113. bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 112. bölümünde seyirciyi şoke eden gelişmeler yaşandı. Son bölümde Hızır Ali, dayısının intikamını almak için Muzi'ye bir plan yaptı. Plan başarılı oldu ve Muzi etkisiz hale getirildi. Hızır tam aralarındaki hainin kim olduğunu öğrenecekti ki, Ateş sniper'la Muzi'yi alnından vurdu. Çakırbeyliler olayın şaşkınlığını yaşarken Ateş bu sefer de Hızır'ı sırtından vurdu..

EDHO 113. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

ATV CANLI İZLE

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

EDHO 112. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
İntikam hırsı dinmiyor

Çakırbeyliler, Muzi'yi bulacaklarını umarak çıktıkları yolda pusuya düşürülmüşken, Davut Ateş'in ellerinden ölüme uğurlanmıştır. Hedef şaşırtarak büyük bir kayba sebebiyet veren düşmanlar, el birliğiyle Hızır ve ailesini bitirmenin peşindedir. Gün geçtikçe intikam hırsı artan Çakırbeylilerin önüne yem olarak atılan Sinan'a nihayet ulaşılır fakat o kadar küçük bir lokma kimsenin gözünü doyurmaya yetmez. Bu ölüm kalım savaşında asıl hedef Muzi iken son yaşanan olaylar okların İzzet'e dönmesine neden olacaktır. Dayısının intikamını almak için Hızır'dan önce yola koyulan Hızır Ali, yaptığı planla kendi canını tehlikeye atar. Tüm olanların sorumlusu sayılan Muzi, bir Çakırbeyli'yi ele geçirme fırsatını kaçırmayacaktır. Her geçen gün yaptıklarıyla onu dost bilenlerin güvenini kazanmaya çalışan Ateş'in son planı Cemre ile bir yuva kurmak üzerinedir. Her ne kadar aile kurmak isteyen iyi bir insan izlenimi vermeye çalışsa da en yakınındakilerden biri onun hain olduğunu anlar. Sonu yine felaket getirecek olan bu durum bu kez en çok Emine'nin canını yakacaktır

Edho 114. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Edho 114. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Fragman henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden ulasabilirsiniz.

 

.

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber