2022-06-11 11:04:52 | Son Güncelleme : 2022-06-11 11:18:14

EDHO yıldızları Oktay Kaynarca'nın dizisinde buluşuyor! Bomba transferler

Aniden bitirilmesiyle seyircide büyük bir hayal kırıklığı oluşturan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yıldızları Oktay Kaynarca'nın yeni dizisinde buluşuyor. Kaynarca'nın yeni dizisi 'Ben Bu Cihana Sığmazam'a bomba bir transfer gerçekleşti.

EDHO yıldızları Oktay Kaynarca'nın dizisinde buluşuyor! Bomba transferler
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

ATV ekranlarının en uzun soluklu dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, geçtiğimiz yılın yeni sezonunda seyircisini büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. Anlaşmazlıklar nedeniyle yeni sezona çıkamayan ve finalsiz biten EDHO'nun başrolü Oktay Kaynarca ise yeni projelere imza attı. EDHO'nun bitişinin ardından Onur Tan ile 'Güzel Adamlar' adlı yapım şirketini kuran Oktay Kaynarca, eylül ayında severleriyle buluşacağı 'Ben Bu Cihana Sığmazam' dizisi için harekete geçti.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde canlandırdığı 'Tipi' karakteri ile hafızalara kazınan usta oyuncu Savaş Özdemir'in, Oktay Kaynarca'nın yeni dizisi "Ben Bu Cihana Sığmazam'ın yönetmeni Onur Tan ile görüştüğü ortaya çıktı.

Şu ana kadar kendisine gelen 4 dizi ve 2 sinema filmi teklifini reddettiği öğrenilen Özdemir'in, 'Ben Bu Cihana Sığmazam' dizisi ile görüşmelerinin devam ettiği ve kadroya dahil olmasının an meselesi olduğu öğrenildi.