• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  100237
 • up
  USD
  5.7344
 • up
  EURO
  6.3129
 • up
  GBP
  7.1673
 • down
  Altın
  280.054
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 30.07.2018 - 15:58 Yorum : 0

Elimi Bırakma Son bölüm izle | Elimi Bırakma 3. bölüm fragmanı yayınlandı | 3. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Elimi Bırakma Son bölüm izle dün akşam ekranlara geldi. TRT 1'in Elimi Bırakma dizisi dünkü bölümüyle izleyiciyi yine ekranlara kilitledi. İzleyici olarak merak edilen Elimi Bırakma 2. bölüm ve son bölümüyle yayınlanacak Elimi Bırakma 3. bölüm fragmanı oldu. Peki Elimi Bırakma 3. bölüm fragmanı izleme linki burada.

Elimi Bırakma Son bölüm izle | Elimi Bırakma 3. bölüm fragmanı yayınlandı | 3. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Elimi Bırakma Son bölüm izle dün akşam ekranlara geldi. TRT 1'in Elimi Bırakma dizisi dünkü bölümüyle izleyiciyi yine ekranlara kilitledi. İzleyici olarak merak edilen Elimi Bırakma 2. bölüm ve son bölümüyle yayınlanacak Elimi Bırakma 3. bölüm fragmanı oldu. Peki Elimi Bırakma 3. bölüm fragmanı izleme linki burada. TRT 1'in yeni dizisi Elimi Bırakma ilk bölümü ile herkesi ekran başına kilitlemişti. Dün akşam 2. bölümü ile ekrana gelen Elimi Bırakma'nın 3. bölüm fragmanı da yayınlandı. Elimi Bırakma ilk Bölümde; Amerika’da aşçılık okuyan Azra, babasının doğum günü için yurda geri döner. Gelmesiyle birlikte bir gecede yıkılan dünyasına karşı kardeşi Mert’le bilinmez diyarlara yelken açar. Çelen grubunun varisi olan Cenk, Amerika’daki okuduğu okuldan atıldığının haberiyle gelir. Cenk ailesini ve özellikle Feride Hanımı şaşkınlığa uğratır. Cenk’in asi tavırları durumu daha da zorlaştırır. Cenk’in bu durumu Çelen ailesini büyük sürprizlere gebe bırakır.

ELİMİ BIRAKMA YENİ BÖLÜM 3. BÖLÜM FRAGMANI

Elimi Bırakma 2'nci bölümüyle reytinlerde ilk sıraya yerleşti!

TRT1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan 'Elimi Bırakma' dizisinin ikinci bölümü de izleyicilerinin beğenisini kazandı. Aile bağlarının önemini, olay örgüsü, karakterleri ve verdiği sosyal mesajlar ile izleyiciye anlatan TRT1 ekranlarının yeni dizisi 'Elimi Bırakma', ilk bölümüyle milyonları hikâyesine ortak etmeyi başarmıştı. Büyük bir aile hikâyesini anlatırken aynı zamanda Azra ve Cenk'in naif aşk hikâyesi ile bütünleşen dizi, yayınlanan yeni bölümüyle diğer dizilerle arasındaki farkı ortaya koydu. Elimi Bırakma Son bölüm izlemek için haberimizden yararlanabilirisiniz.

RAKİPLERİNE ŞANS VERMEDİ

Dizinin ilk bölümünde gördüğü ilgi dikkat çekerken, yayınlanan 2. bölümü de reyting listesinde rakiplerini geride bırakmayı başardı.

Elimi bırakma, dün akşam reyting listelerinde Total AB ve ABC1'de ilk sırada yer alarak izleyiciyle arasında bir bağ kurduğunu göstermiş oldu.

HER PAZAR 20.00'DE TRT1 EKRANLARINDA

Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Batuhan Ekşi, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Ertuğrul Postoğlu, Ebru Aykaç ve Gökçe Yanardağ gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizi, her pazar 20.00'de yeni bölümüyle izleyiciyle buluşuyor.

Elimi Bırakma 2. Bölüm de neler yaşandı!

TRT1'in yeni dizisi Elimi Bırakma 2. Bölüm Fragmanı yayınlandı! başrollerini Alina Boz ve Alp Navruz'un paylaştığı dizinin 2. bölüm tanıtımı geldi. İşte Elimi Bırakma 1. bölüm izleme linki ve diziye dair gelişmeler...

Başrollerini Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ isimlerin paylaştığı Elimi Bırakma 2. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Yeni tanıtımı ve Elimi Bırakma 1. bölüm izleme linkini haberimizde bulabilirsiniz. İşte ayrıntılar… Elimi Bırakma Son bölüm izlemek için tıklayınız,

TRT 1 ekranlarında yaz dönemine damga vuracak olan “Elimi Bırakma” dizisi, Pazar günü 20.00’de ekran yolculuğuna başlıyor.

Daha yayınlanamadan oyun kadrosu ve senaryosu ile çok konuşulan dizinin, başrollerini Alina Boz ve Alp Navruz paylaşıyor. Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaştıkları Cenk'in yollarının kesişmesiyle başlayan hikaye, İnsanın dönüp gidebileceği bir evinin, ailesinin olması dünyanın en büyük hazinesi” mottosu ile hareket ederek, aile bağlarının önemini bir kez daha seyircinin gözleri önüne serecek.

Yapımcılığını Üs Yapım'ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğuna Sadullah Celen otururken, senaryosunu ise Nilüfer Aydın ve Volkan Yazıcı kaleme aldı.
Senaryosu kadar güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken dizide Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ, Ertuğrul Postoğlu, Ebru Aykaç, Batuhan Ekşi gibi başarılı isimler rol alıyor.

İLK BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Elimi Bırakma ilk Bölümde; Amerika'da aşçılık okuyan Azra, babasının doğum günü için yurda geri döner. Gelmesiyle birlikte bir gecede yıkılan dünyasına karşı kardeşi Mert'le bilinmez diyarlara yelken açar.

Çelen grubunun varisi olan Cenk, Amerika'daki okuduğu okuldan atıldığının haberiyle gelir. Cenk ailesini ve özellikle Feride Hanımı şaşkınlığa uğratır. Cenk'in asi tavırları durumu daha da zorlaştırır. Cenk'in bu durumu Çelen ailesini büyük sürprizlere gebe bırakır.

Feride Hanım, fakirlere yoksullara yardım eder, ailesi için her şeyi yapar ve oğlunun yaşattığı boşluğu bu şekilde doldurmaya çalışır. Hayatını hep başkalarına adamakta, torunlarını her şeyin üstüne koymaktadır. Ama buna rağmen verdiği emekleri boşa gittiğini ailesini tanıyamadığını görmektedir. Feride Hanım şimdi de son sınavını ailesi ile verecektir.

Azra ve Cenk’in hayatları küçük bir tesadüfle kesişir ancak bu tesadüf hayatlarını birbirine bağlayacak olan ilk kıvılcım olacaktır.

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber