• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  108659
 • up
  USD
  5.752
 • up
  EURO
  6.3849
 • up
  GBP
  7.5665
 • up
  Altın
  272.942
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 30.07.2018 - 14:01 Yorum : 0

Erkenci Kuş Yeni 6. Bölüm Fragmanı İZLE: Erkenci Kuş 5. Son Bölüm Full izle

Erkenci Kuş 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Erkenci Kuş 5. son bölümde neleer yaşandı? Erkenci Kuş son bölüm, Erkenci Kuş izle, Star tv izle, Erkenci Kuş 6. yeni fragmanı izle haberleri sitemizde... İşte Erkenci Kuş 6. yeni bölüm fragmanı ve 5. son bölüm özeti

Erkenci Kuş Yeni 6. Bölüm Fragmanı İZLE: Erkenci Kuş 5. Son Bölüm Full izle

Erkenci Kuş 6. yeni fragman, Erkenci Kuş fragman izle, Erkenci Kuş 6. yeni bölüm fragmanı aramaları sürerken Erkenci Kuş 5.son bölüm full izle, Erkenci Kuş son bölüm özeti, Erkenci Kuş 5. son bölüm izle puhu tv sorgulamaları da devam ediyor. Star ekranlarında yayınlanan ve eğlenceli konusu ile izleyiciyi kendine hayran bırakan dizi Erkenci Kuş son bölüm özeti ile de sevenlerinş etkilemeyi başarmıştı.Erkenci Kuş son bölüm ardından Erkenci Kuş 6. yeni fragmanı yayınlandı. Peki Erkenci Kuş son bölümde neler yaşandı? Erkenci Kuş full izle, Erkenci Kuş puhu tv izle, Erkenci Kuş son bölüm özeti, Erkenci Kuş yeni fragman, Erkenci Kuş 6.yeni fragman burada. İştr Erkenci Kuş yeni fragman ve Erkenci Kuş 5.son  bölüm özeti izle

Erkenci Kuş 5. son bölümde neler yaşandı?
Erkenci Kuş son bölüm özeti, Erkenci Kuş izle, Erkenci Kuş son bölüm özeti izle, Erkenci Kuş 5. son bölüm burada. Erkenci Kuş son bölümünde;Can’la Sanem partiyi el ele terk ettiğinde Fabbri kendisine hakaret edildiğini düşünür. Bunun üzerine Fikr’i Harika ajansla çalışmaya devam etmeyeceğini açıklar. Ancak Ceycey son anda dahiyane bir fikirle ortaya çıkar. 

Ajans çalışanları ve eşleri o hafta sonu markanın çalıştığı diğer ajanslarla birlikte motivasyon kampına davet edilir. Sanem ise bu kampa nişanlısı ile katılmak zorunda kalır. Mahallede ise Nihat, bakkalı kaybetmenin huzursuzluğu içindedir, Mevkibe ise bu duruma çare olmaya kararlıdır.

Erkenci Kuş 4. bölümde neler yaşandı?
Sanem'i,n parmağında bir yüzük gören ajanstakiler 'Sanem evleniyor' diye herkese yayar. Peki Sanem'in parmağındaki yüzüğün sırrı ne? Diğer yandan, Sanem içten içe Can'ı kıskanmaktadır ancak bunu itiraf edemez. Çünkü henüz kendine bile itiraf edememiştir. Can'a nasıl etsin! Bu durumun üzerini örtmek kurtulmak için de Can'ı tersler.

Can çok içerler. Karar verirler. Sanem, Can’ın özel hayatına karışmayacak. Can da Sanem’in! İşlerinin gerektirdiği dışında başka hiçbir sözcük geçmeyecek aralarında. Peki bu mümkün olabilecek mi?

Erkenci Kuş3. bölümde neler yaşandı?

Canların evindeki partide havuza düşen Sanem, kıyafetlerini kurutucudan alıp giyene kadar akla karayı seçer. Ünlü manken Arzu Taş, büyük bir markanın yüzü olmuştur. Onunla çalışan ajans, kallavi bir müşteriye de kavuşacaktır. Arzu, Fikr-i Harika ile çalışmayı tercih eder ama Aylin’in tehditini elbette hesaba katmamıştır. Sanem, kendini hiç beklemediği bir görevin içinde bulur. Can'la yalnız kalan Sanem, kendini bile şaşırtacak şeyler yaşayacaktır.

Erkenci Kuş 2. bölümde neler yaşandı?

Erkenci Kuş 2. bölümde yaşananlar burada... Can'ın evine izinsiz giren Sanem, fotoğrafik hafızasını kullanarak o an için kurtulmayı başarır, ancak başını hiç düşünmediği bir başka belaya sokmuştur, üstelik bu defa kurtulması o kadar kolay olmayacaktır. Üstelik mahalleye döndüğünde Aysun ve Mevkıbe'yi birbirine girmiş bulur ve elbette buna da farkında olmadan kendisi neden olmuştur. Can, büyük bir havayolu şirketinden iş bağlamak üzeredir, Aylin ise bunu bozmak için elinden geleni yapacaktır. Sanem istemeden bu olayın merkezinde bulur kendini. 

Erkenci Kuş ilk bölümünde neler yaşandı?

Erkenci Kuş ilk bölümde; Sanem sabahları birkaç saat babasının bakkalında çalıştıktan sonra bütün gününü hayal kurarak ve kitabı üzerinde çalışarak geçirmektedir ve hayatından son derece mutludur. Ta ki anne babası kendisine doğru düzgün bir iş bulmazsa evlenmek zorunda olduğunu söyleyene kadar! Sanem bunun üzerine mecburen ablasının iş yerinde çalışmaya başlar.

Hayallerini süsleyen büyük aşkının kendisini orada beklediğinden habersizdir henüz, üstelik bilmeden Can'a ve şirkete kurulan bir tuzağın parçası olur...  Yalanlar üzerine kurulan bir aşk olabilir mi? Ya Sanem? Nefret ettiği Can'a kalbini kaptırabilir mi?

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber