Tarih : 13.07.2018 - 17:09 Yorum : 0

Erkenci Kuş Yeni Fragman: Erkenci Kuş 4. Bölüm Fragmanı İZLE (Erkenci Kuş Puhu Tv, Youtube)

Erkenci Kuş yeni fragmanı yayınlandı. Erkenci Kuş 4. yeni bölüm fragmanı sitemizde. İlgiyle izlenen Erkenci Kuş dizisinin yeni fragmanı yayınlandı. Peki yeni bölümde neler yaşanıyor? İşte Erkenci Kuş fragman, Erkenci Kuş 4. yeni fragman,Erkenci Kuş 4. bölüm izle, Erkenci Kuş izle gibi aramalarınızın sonuçları

Erkenci Kuş Yeni Fragman: Erkenci Kuş 4. Bölüm Fragmanı İZLE (Erkenci Kuş Puhu Tv, Youtube)

Erkenci Kuş yeni fragmanı yayınlandı mı soruları sorulurken Erkenci Kuş 4. yeni fragman izle, Erkenci Kuş izle, Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı, Erkenci Kuş fragman izle gibi aramalarda yapılıyor. Star ekranlarında yayınlanan Erkenci Kuş dizisi ilgiyle izleniyor. Seyirci tarafından sevilen Erkenci Kuş dizisi reytinglerde de üst sıralarda. Hem eğlenceli bir o kadar komik olan dizi Erkenci Kuş 4. yeni fragmanı yayınlandı. Erkenci Kuş severler , Erkenci Kuş izle, Erkenci Kuş yeni fragman, Erkenci Kuş 4. yeni fragman, Erkenci Kuş fragman izle gibi aramalara da devam ediyor. Biz de sizler için Erkenci Kuş fragmanını hazırladık. İşte Erkenci Kuş fragman, Erkenci Kuş 4. bölüm fragman, Erkenci Kuş izle, Erkenci Kuş Youtube izle, Erkenci Kuş Puhu Tv izle...

Erkenci Kuş yeni fragmanı yayınlandı. Erkenci Kuş izle, Erkenci Kuş yeni fragman izle, Erkenci Kuş 4. yeni bölüm izle burada. Erkenci Kuş izlemek için Erkenci Kuş izle linkine tıklayabilirsiniz.

Erkenci Kuş3. bölümde neler yaşandı?

Canların evindeki partide havuza düşen Sanem, kıyafetlerini kurutucudan alıp giyene kadar akla karayı seçer. Ünlü manken Arzu Taş, büyük bir markanın yüzü olmuştur. Onunla çalışan ajans, kallavi bir müşteriye de kavuşacaktır. Arzu, Fikr-i Harika ile çalışmayı tercih eder ama Aylin’in tehditini elbette hesaba katmamıştır. Sanem, kendini hiç beklemediği bir görevin içinde bulur. Can'la yalnız kalan Sanem, kendini bile şaşırtacak şeyler yaşayacaktır.

Erkenci Kuş 2. bölümde neler yaşandı?

Erkenci Kuş 2. bölümde yaşananlar burada... Can'ın evine izinsiz giren Sanem, fotoğrafik hafızasını kullanarak o an için kurtulmayı başarır, ancak başını hiç düşünmediği bir başka belaya sokmuştur, üstelik bu defa kurtulması o kadar kolay olmayacaktır. Üstelik mahalleye döndüğünde Aysun ve Mevkıbe'yi birbirine girmiş bulur ve elbette buna da farkında olmadan kendisi neden olmuştur. Can, büyük bir havayolu şirketinden iş bağlamak üzeredir, Aylin ise bunu bozmak için elinden geleni yapacaktır. Sanem istemeden bu olayın merkezinde bulur kendini.

Erkenci Kuş ilk bölümünde neler yaşandı?

Erkenci Kuş ilk bölümde; Sanem sabahları birkaç saat babasının bakkalında çalıştıktan sonra bütün gününü hayal kurarak ve kitabı üzerinde çalışarak geçirmektedir ve hayatından son derece mutludur. Ta ki anne babası kendisine doğru düzgün bir iş bulmazsa evlenmek zorunda olduğunu söyleyene kadar! Sanem bunun üzerine mecburen ablasının iş yerinde çalışmaya başlar.

Hayallerini süsleyen büyük aşkının kendisini orada beklediğinden habersizdir henüz, üstelik bilmeden Can'a ve şirkete kurulan bir tuzağın parçası olur... Yalanlar üzerine kurulan bir aşk olabilir mi? Ya Sanem? Nefret ettiği Can'a kalbini kaptırabilir mi?

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber