19˚
İstanbul
19˚
açık
Nem %39
Rüzgar 6.38 /s
Cumartesi
23˚/13˚
Pazar
23˚/16˚
Pazartesi
21˚/17˚
Salı
22˚/15˚
20 Mayıs 2022 Cuma
2022-01-05 12:10:56

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' hayranlarına müjdeli haber! Ekranlara geri dönüyor

Ekranların en çok sevilen dizilerinden biri olan yapımı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi final bölümü ile sevenlerini hüzünlendirmişti. Severek izleyen izleyicilerin yeniden başlaması yönünde yaptıkları çağrılar olumlu sonuç verdi. 7 yıldır ATV ekranlarında reyting rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi dijital platformlar üzerinden gelen teklifleri değerlendirmeye başladı.

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' hayranlarına müjdeli haber! Ekranlara geri dönüyor
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

ATV ekranlarında Salı akşamlarının sevilen dizisi yıllardır sevenleriyle buluşmaya devam ederken final kararı almış ve izleyicilerini üzmüştü. İşin peşini bırakmayan EDHO sevenleri çareyi dizinin tekrar başlanması için çağrılar yapmakta buldu. İzleyicilerin çağrısına ise kayıtsız kalınmadı. Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener dijital platformlar için yeşil ışık yaktı.

İZLEYİCİLER PEŞİNİ BIRAKMADI

EDHO'nun sonlandırılması kararına sitem eden izleyiciler işin peşini bırakmayarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın tekrar ekranlara dönmesi için sosyal medya üzerinden ısrarla çağrıda bulundu.

BLUTV İLE GÖRÜŞME HALİNDELER

Diziye büyük hayranlık duyan izleyicilerin çağrısına kayıtsız kalmayan Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdemir’in, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeniden çekilmesi adına dijital platformlardan biri olan BLUTV ile görüşme halinde oldukları bilgisine ulaşıldı.

 

Etiketler