• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  98415
 • down
  USD
  5.7824
 • down
  EURO
  6.4409
 • down
  GBP
  7.5029
 • down
  Altın
  277.449
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 18.09.2018 - 16:01 Yorum : 0

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali izle | EDHO yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV ekranlarının uzun soluklu dizilerinden biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2.sezona da hızlı bir giriş yapmak istiyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayın tarihi Hızır ve Meryem arasında yaşanan duygu dolu sahnelerle izleyicisini ağırlayan final bölümünün arkasından ağırlıklı olarak merak ediliyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali izle | EDHO yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV ekranlarının uzun soluklu dizilerinden biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2.sezona da hızlı bir giriş yapmak istiyor.  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayın tarihi Hızır ve Meryem arasında yaşanan duygu dolu sahnelerle izleyicisini ağırlayan final bölümünün arkasından ağırlıklı olarak merak ediliyor. EDHO'da oyuncu kadrosunda; Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Deniz Çakır (Meryem Çakırbeyli) ve Tarık Ünlüoğlu (Ünal Kaplan) gibi ünlü oyuncuların bulunduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, geçtiğimiz ay da yayınlanan sezon finalinde; güvenlik nedeniyle Meryem ve çocukları Sofya'ya gitmek durumunda bırakılmıştı. Üç sezonluk başarısını dördüncü sezonda da yakalamayı hedefleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4.sezon 1. bölümü ne zaman başlayacak? İntikam duygularının ön planda olacağı ve hararetli gelişmelerin yoğun bir şekilde yaşanacağı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı ve yayın tarihi...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SEZON FİNALİNDE NELER OLMUŞTU?

Yaşar'a düzenlenen suikastten sonra dostlarını bir bir ölüme yollayan Çakırbeylilerin tutunacağı tek şey kalmıştır; intikam... Bu ölüm kalım harbinde düşmanından bir adım önde olması gerektiğini bilen Hızır savaşa girdiği gücün de farkındadır. Bunun için silahlar kuşanılmadan önce çok iyi bir plan yapılmalıdır. Önce Hızır'ı sonra Ünal'ı bitirmek isteyen Sam de Ziya ile pazarlıklara devam eder. Gözlerinin önünde yaşanan korkunç olaydan sonra Hızır'a sarılıp, eve geri çağırması beklenen Meryem, aksine daha kararlı bir şekilde mahkemeye gitmek ister. Meryem'e yaşattıklarının ağırlığının farkında olan Hızır ise diretmekten vazgeçecektir. Daha fazla acıyı göğüslemesini istemediği karısıyla gittikleri duruşma salonunda belki de son kez bir arada olacaklardır.

Oyuncu kadrosunda; Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Deniz Çakır (Meryem Çakırbeyli) ve Tarık Ünlüoğlu (Ünal Kaplan) gibi beğenilen yüzlerin bulunduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, geçtiğimiz aylarda yayınlanan sezon finalinde; güvenlik nedeniyle Meryem ve çocukları Sofya'ya gitmek durumunda kalmıştı. Ancak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4. sezonda oyuncu kadrosunda değişimler yaşanacak . Peki, üç sezondur sürdürdüğü sarsılmaz başarısını dördüncü sezonda da yakalamayı ve giderek artırmayı hedefleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon 25 Eylül Salı akşamı sevenleriyle buluşacak. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı ne zaman yayınlanacak?

 

Etiketler : edho izle izle dizi izle
 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber