2022-06-17 17:04:13 | Son Güncelleme : 2022-06-17 17:16:33

Game of Thrones'un Jon Snow'u geri dönüyor! Devam projesinde aynı rolde

Medya  | Editör : Berrak Arıcan |The Hollywood Reporter

Yayımlandığı dönem milyonlarca kişi tarafından izlenen Game of Thrones dizisi devam projesiyle geri geliyor. Dizide Jon Snow kararkterine hayat veren Kit Harington da aynı rolle devam edecek.

Game of Thrones'un Jon Snow'u geri dönüyor! Devam projesinde aynı rolde
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Game of Thrones dizisinin devamı niteliğinde House of the Dragon dizisi için geri sayım sürüyor. Hazırlıkları başlayan dizinin hayranlarını daha da heyecanlandıracak haber ise kısa sürede yayıldı. Dizinin Jon Snow'u geri dönüyor. Jon Snow’u odak noktasına alacak bir seri için düğmeye basıldı.

Game of Thrones'un son sezonunda Jon Snow, Demir Taht’ın potansiyel varisi Aegon Targaryen olduğunu keşfediyor, finalde Westeros’tan sürgün edilip, eski hayatını geride bırakmak üzere Yedi Krallık’ın kuzey sınırındaki Duvar’a geri dönüyordu.

Gelen haberlere göre, karakterin öyküsü kaldığı yerden devam edecek ve Kit Harington, kendisine iki Emmy adaylığı getiren role dönüş yapacak. Sosyal medyada geniş yankı bulan proje Arya Stark, Sansa Stark ve Brienne of Tarth gibi karakterlerin dönüşü için de açık kapı olarak yorumlandı.

HOUSE OF DRAGON GELİYOR

'Game of Thrones'un 2019 yılında pek de beğenilmeyen bir final bölümüyle ekran yolculuğunu tamamlasının ardından serisinin öncesini anlatan "House of the Dragon" için çalışmalar başlamıştı.

George R.R. Martin romanı "Fire&Blood"dan ilhamla hayata geçen 'House of the Dragon' için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. 'Game of Thrones'ta yaşananlardan 200 yıl önce demir tahta hükmeden Targaryen Hanedanı’nı ve onların Ejderhaların Dansı olarak bilinen iç savaşını konu alan dizi, 21 Ağustos'tan itibaren izleyici ile buluşacak.