Tgrt Haber

Hızlı ve Öfkeli 7 konusu ne, oyuncuları kimler? Hızlı ve Öfkeli 7 nerede çekildi?

06 Kasım 2023 14:12 - Güncelleme : 06 Kasım 2023 14:12
Editör: Derya Sarıtepeci / Kaynak: TGRT HABER, Vikipedi

Hızlı ve Öfkeli filmi aksiyon tutkunlarının vazgeçilmez serilerinden bir tanesidir. Başarılı oyuncu kadrosu ve öyküsü ile bu film başarılı Amerikan filmleri arasında yer alıyor. Serinin devam filmi olan Hızlı ve Öfkeli 7’de heyecan bir an bile düşmeden ilerliyor. 2015 yılında vizyona giren Hızlı ve Öfkeli 7 bu akşam tekrar izlemek isteyenler için televizyon ekranında olacak. Peki Hızlı ve Öfkeli 7 konusu ne, oyuncuları kimler? Hızlı ve Öfkeli 7 nerede çekildi? Hızlı ve Öfkeli 7 saat kaçta, hangi kanalda?” İşte detaylar!

Hızlı ve Öfkeli 7 konusu ne, oyuncuları kimler? Hızlı ve Öfkeli 7 nerede çekildi?
Hızlı Ve Öfkeli 7, Vin Diesel, Paul Walker

Dominic Toretto ve Brian O'Conner ekibini ve ailesinin karşısına büyük bir engel daha çıkar. Bu sefer de her zaman olduğu gibi ekip olarak hareket etmek zorundadırlar. Hızlı ve Öfkeli 7 aksiyon dolu bir bölümle daha yine izleyicisinin karşısında olacak. Hızlı ve Öfkeli filmin hayranlarına güzel haber. Bu akşam televizyon ekranları Hızlı ve Öfkeli ile hareketlenecek. Peki “Hızlı ve Öfkeli 7 konusu ne, oyuncuları kimler? Hızlı ve Öfkeli 7 saat kaçta, hangi kanalda?” İşte araştırılan soruların cevapları…

HIZLI VE ÖFKELİ 7 KONUSU NE?

Owen Shaw ve ekibinin yenilmesinden sonra, Dominic Toretto (Vin Diesel), Brian O'Conner ve geri kalan ekip artık sahip olmak istedikleri normal hayata ve Amerika'ya geri dönebileceklerdir, fakat Owen'ın büyük kardeşi Deckard Shaw (Jason Statham), Dominic'i takip eder. Nedeni ise kardeşini yaraladıkları için intikam almaktır. Bu yüzden ekip tekrar tehlikeye girecektir. Ekip Han'ın ölümünü öğrendikten sonra, Deckard onları ilk bulmadan önce kendilerinden birini öldüren adamı bulmak için yola koyulurlar.

HIZLI VE ÖFKELİ 7 OYUNCULARI KİMLERDİR?

Bu film serisinin yedinci bölümüdür. Filmin yazarı Chris Morgan'dır ve yönetmen koltuğunda James Wan oturmaktadır. Filmin oyuncu kadrosu ise şu şekildedir;

 • Paul Walker - Brian O'Conner
 • Vin Diesel - Dominic Toretto
 • Dwayne Johnson - Luke Hobbs
 • Michelle Rodriguez - Letty Ortiz
 • Jordana Brewster - Mia Toretto
 • Tyrese Gibson - Roman Pearce
 • Ludacris - Tej Parker
 • Lucas Black - Sean Boswell
 • Jason Statham - Deckard Shaw
 • Nathalie Emmanuel - Ramsey
 • Djimon Hounsou - Mose Jakande
 • Tony Jaa - Kiet
 • Ali Fazal - Safar
 • Elsa Pataky - Elena Neves

HIZLI VE ÖFKELİ 7 NEREDE ÇEKİLDİ?

Hızlı ve Öfkeli 7 çekimlerine 30 Kasım 2013'te, Şükran günü tatili olduğu için bir süre ara verildi. Buu ara verildiği sırada Brian O'Conner karakterini canlandıran Paul Walker bir araba kazasında hayatını kaybetti. Universal, yaşanan bu vahim olaydan sonra film çalışmalarının bir süreliğine gecikeceğini duyurdu. Filmin bir diğer başrolü Vin Diesel, 22 Aralık 2013 yılında Facebook sayfasında filmin çıkış tarihinin 10 Nisan 2015 tarihinde olacağını açıkladı. 27 Şubat 2014 yılında da bir Hollywood Muhabiri 1 Nisan'da filmin geri kalanın çekileceğini, oyuncuların ve ekibin çekimler için Atlanta'ya gittiklerini aktardı.

HIZLI VE ÖFEKLİ 7 NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Hızlı ve Öfkeli 7 filmi 6 Kasım Pazartesi akşamı yani bu akşam saat 20.00’da Kanal D ekranlarında izleyicisi ile olacak.

Etiketler
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.