• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  105360
 • up
  USD
  6.8128
 • up
  EURO
  7.5343
 • up
  GBP
  8.397
 • up
  Altın
  376.984
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 31.05.2017 - 11:09 Yorum : 0

İçerde 36. Bölüm İZLE | İçerde 37. Yeni Bölüm nefes kesen sahne!

Nefes kesen İçerde dizisi son bölümü ile izleyenleri ekran başına kilitledi. İçerde Dizisinin merakla beklenen 36. bölüm yayınladı. Fantastik ve aksiyon dolu bir senaryoyla seyirci karşısına çıkan İçerde dizisinde Kudret ile Celal arasında son oyun başladı. Yılmaz kardeşler ile Celal ise karşı karşıya geldiler. Sarp ve Mert, kardeş olduklarını nasıl öğrendiler? İçerde dizisi 37. yeni bölüm nefes kesen ilk sahne.

İçerde 36. Bölüm İZLE | İçerde 37. Yeni Bölüm nefes kesen sahne!

Reyting rekorları kıran İçerde dizisi nefes kesen bir bölümle hayranlarını ekran başına kilitledi. Fantastik ve aksiyon dolu bir senaryoyla seyirci karşısına çıkan İçerde dizisinde Kudret ile Celal arasında son oyun başladı. Yılmaz kardeşler ile Celal ise karşı karşıya geldiler. Sarp ve Mert, kardeş olduklarını nasıl öğrendiler? İçerde dizisi 37. yeni bölüm nefes kesen ilk sahne.
Yeni bölümde Yılmaz Kardeşler, Celal’e karşı omuz omuza mücadele etti. Kudret ile Celal arasındaki hesaplaşmada ise iki ezeli düşmandan biri yeni güne doğan güneşi göremeyecek.  Sarp ve Mert, kardeş olduklarını nasıl öğrendi, Celal ile Kudret arasındaki büyük savaş nasıl sonuçlanacak gibi sorular cevap buldu. ‘İçerde’nin yeni bölümü 29 Mayıs Pazartesi saat 20:00’da Show TV’de ekranlara geldi.
Sarp ve Mert’in kavuşmasının ardından son oyun başladı. Yılmaz Kardeşler, hayatlarının en zorlu mücadelesini verecekler. Çocukluk yıllarında sayısız anı biriktirebilecekken, birbirlerinden ayrılmak zorunda kalan Sarp ve Mert, Celal’e karşı omuz omuza savaşacaklar. 

İÇERDE 37.BÖLÜM NEFES KESEN İLK SAHNE

İÇERDE 36. BÖLÜM ÖZETİ
Reyting başarısını tadında bırakmak isteyen yapımın bu haftaki yeni bölümünde yıllardır birbirlerinden nefret eden Sarp ve Mert, büyük gerçeği öğrenmişlerdir. Küçük yaşta yolları ayrı düşen Yılmaz Kardeşler, Coşkun sayesinde birbirlerine bulmuşlardır. Ancak önce Celal’in işini bitirmeleri gerekmektedir. “İçerde” olan Mert, Celal’in ona her “evlat” deyişinde öfkeden köpürürken, polis olduğunu kanıtlayamayan Sarp Kaçak durumuna düşmüştür. Polis ve Celal, Sarp’ın peşine düşerken iki kardeş Celal’e karşı birlikte mücadele ederler. Ancak Celal’le yüzleşmek isteyen bir kişi daha vardır: Kudret! Celal’in mahallesine giderek ona meydan okuyan Kudret için artık hesap günü gelmiştir. Kudret’e göre güneş yarın ya kendisi ya da Celal için doğacaktır.

İÇERDE 36. BÖLÜM İZLE


İÇERDE 36. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

İçerde'nin 36. bölümünde, başından beri gerçeği bilen Coşkun'un (Nebil Sayın) Mert ve Sarp'a büyük sırrı açıkladığı görülüyor. Sarp ve Mert’in birbirine silah çektiği sahnede Coşkun’un “Umut’sun sen Mert! Gerçeği söylüyorum oğlum, yıllardır sizden  saklanan şeyi söylüyorum” dediği; kardeş olduklarını öğrenen Sarp ve Mert’in inanmakta güçlük çektiği heyecan dolu tanıtım izleyenlerde merak uyandırdı.

BİR ÖNCEKİ BÖLÜMDE YILMAZ KARDEŞLER KAVUŞTU

Yayınlandığı ilk günden itibaren herkesi ekran başına kilitleyen "İçerde"nin 35. bölümünde;

Yusuf Müdür’ü öldürmekle suçlanan Sarp’a uzanan yardım eli, oyunun seyrini değiştirdi. Alyanak’a Sarp’ı kaçırtan Kudret, savaşın en kızgın olduğu anda cephenin ön safına Sarp’ı attı. Tek amacı Celal’i yok etmek olan Sarp, Celal’in korkulu rüyasına dönüştü.

Sarp’ın Celal’le yaptığı telefon konuşmasının tansiyonu yükselttiği bölümde Mert, Coşkun’dan gelen beklenmedik telefonla sarsıldı. Büyük heyecanla beklenen tarihi an ise final sahnesinde gerçekleşti. Birbirlerini bulmak için nefes alan Sarp ve Umut (Mert) Yılmaz Kardeşler, sonunda birbirlerine kavuştu.

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber