• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  108097
 • down
  USD
  6.708
 • down
  EURO
  7.4961
 • up
  GBP
  8.4471
 • down
  Altın
  372.211
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 20.06.2017 - 19:23 Yorum : 0

İçerde 39. ve son bölüm izleme ekranı! İçerde büyük final ekran başına kilitledi! İÇERDE FİNAL İZLE

Ekranların reyting rekorları kıran dizisi İçerde'nin büyük final nefesleri kesti. İçerde 39.bölüm final bölümü yayınlandı. Reyting rekorları kıran dizi İçerde sezon finali ile ekranlara veda etti. İçerde 39. bölüm ile dün akşam büyük final yaparak ekranlara veda etti.. Heyecanlı anların yaşandığı sezon finalinde bir çok merakta kalan konu final sahnesi ile açığa çıktı. Peki İçerde son bölümde neler yaşandı? İşte sezon finalinde meydana gelen olaylar haberimizde.

İçerde 39. ve son bölüm izleme ekranı! İçerde büyük final ekran başına kilitledi! İÇERDE FİNAL İZLE

Fenomen dizi İçerde'nin büyük final nefesleri kesti. İçerde 39.bölüm final bölümü yayınlandı. Reyting rekorları kıran dizi İçerde sezon finali ile ekranlara veda etti. İçerde 39. bölüm ile dün akşam büyük final yaparak ekranlara veda etti.. Heyecanlı anların yaşandığı sezon finalinde bir çok merakta kalan konu final sahnesi ile açığa çıktı. Peki İçerde son bölümde neler yaşandı? İşte sezon finalinde meydana gelen olaylar haberimizde.

İçerde'nin 19 Haziran'da yayınlanan 39. Bölümünde; Sarp, Celal’i tutuklamış olsa da onu hapse koymak o kadar kolay olmayacaktır. Tüm yaşananlara tanık olan Davut, son şansını kullanarak büyük planı harekete geçirir. Her şeyden habersiz olan Yılmaz Ailesi sonunda bir aradadır. Füsun, oğulları Sarp ve Umut’a kavuşmanın sevincini yaşarken Umut ise vakit kaybetmeden Eylem’e evlilik teklifi yapmak için hazırlıklara başlar. ,

Ancak bu mutlu anı, intikam için geri dönen Celal böler. Celal, hikâyenin başladığı noktaya geri dönerek sona hazırlanır. Yılmaz Kardeşlerden biri yine elindedir. Umut'u kurtarmak üzere harekete geçen Sarp için amansız bir zamanla yarış başlar. Celal ile Yılmaz Kardeşler arasında son hesaplaşma yaşanacaktır.

İÇERDE 39. YENİ BÖLÜM FRAGMANI | BÜYÜK FİNAL

“İçerde”nin 39. Bölümünde Sarp, Celal’i tutuklamış olsa da onu hapse koymak o kadar kolay olmayacaktır. Tüm yaşananlara tanık olan Davut, son şansını kullanarak büyük planı harekete geçirir. Her şeyden habersiz olan Yılmaz Ailesi sonunda bir aradadır. Füsun, oğulları Sarp ve Umut’a kavuşmanın sevincini yaşarken Umut ise vakit kaybetmeden Eylem’e evlilik teklifi yapmak için hazırlıklara başlar. Ancak bu mutlu anı, intikam için geri dönen Celal böler. Celal, hikayenin başladığı noktaya geri dönerek sona hazırlanır. Yılmaz Kardeşlerden biri yine elindedir. Umut'u kurtarmak üzere harekete geçen Sarp için amansız bir zamanla yarış başlar. Celal ile Yılmaz Kardeşler arasında son hesaplaşma yaşanacaktır.

İÇERDE 38. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

İçerde'nin 12 Haziran'da yayınlanan 38. Bölümünde; Celal, Yılmaz Kardeşlerin birbirlerini bulduklarını öğrenmiştir. Bu gerçek karşısında öfkeden deliye dönen Celal, ona Oyun oynayan Sarp ve Mert'ten intikamını almaya kararlıdır. Celal, işini bu sefer şansa bırakmaz ve Yılmaz Kardeşleri elinden kaçırmamak için onları sabırla adım adım tuzağına çeker. Bu sırada gözler büyük gerçeği henüz bilmeyen Eylem’e çevrilir. Eylem’in, Mert’in aslında Umut olduğunu öğreneceği an heyecanla beklenirken, Sarp da Yusuf Müdür’ü öldürmediğini kanıtlamanın bir yolunu keşfeder. Bu esnada çiftlik evinden kaçan Yeşim ise sürpriz birinden beklenmedik bir anda yardım ister. 

'İçerde'nin final tarihi belli oldu 'İçerde'nin final tarihi belli oldu Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli'nin başrolde yer aldığı 'İçerde' dizisi, 19 Haziran'da Lütfi Kırdar Auditorium'da hem oyuncularla hem de izleyicilerle yayın hayatına veda edecek.

İçerde dizisinde şoke eden ayrılık! İçerde'de şoke eden ayrılık! İçerde'nin 36. bölümünde Kebapçı Celal ile Kudret'in hesaplaşması herkesi heyecanlandırırken, Kudret karakterinin ölmesiyle deneyimli oyuncu Uğur Yücel'de diziden ayrıldı. İçerde dizisinde sonradan dahil olan Uğur Yücel başarılı bir projeyi daha geride bıraktı.

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber