2022-02-14 14:30:45 | Son Güncelleme : 2022-02-14 14:53:13

Kim Milyoner Olmak İster'de Kenan İmirzalıoğlu dayanamadı! Cemre Cansın Ceyhan'ın sözleri olay oldu

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına genç yarışmacı Cemre Cansın Ceyhan damga vurdu. 20 yaşındaki Cansın'ın, 'Buraya niye geldim bilmiyorum. Aşırı dengesiz biriyim. Yaprak gibi sürükleniyorum' sözlerine Kenan İmirzalıoğlu'ndan eleştiri geldi. "TDK Güncel Türkçe Sözlük'te eş anlamlısı 'uçan top' olan hangisidir?" sorusuna doğru cevabı veremeyen Cansın, yarışmaya veda etti.

20 yaşındaki Cemre Cansın Ceyhan isimli yarışmacı Kim Milyoner İster'e damga vurdu.
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş
20 yaşındaki Cemre Cansın Ceyhan isimli yarışmacı Kim Milyoner İster'e damga vurdu.

2011 tarihinden beridir yayınlanan ATV’nin sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster, yeni bölümüyle bu hafta da ekranlara geldi. Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster'in yeni bölümünde Cemre Cansın Ceyhan isimli yarışmacı yer aldı. 20 yaşında ve üniversite öğrencisi olan Cemre Cansın Ceyhan, yarışmadaki hal ve tavırlarıyla sosyal medyada çok konuşuldu.

Cansın Ceyhan’ın Kenan İmirzalıoğlu karşısındaki sözleri programa damga vurdu. Bursa Teknik Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler okuyan okuyan Ceyhan, ilk dört soruyu joker kullanarak geçmeyi başardı.

EZEL DİZİSİ ÖRNEĞİ

Cemre Cansın Ceyhan, ilk sorulardan sonra "Bunlar zeka seviyeme uygun sorular olmuş" yorumunda bulundu. Yarışmacı verdiği 2009'da yayınlanan Ezel dizisi örneğiyle dikkatleri o anda üzerine çekti.

'YAPRAK GİBİ SÜRÜKLENİYORUM'

Hayatta bir hedefinin olmadığını ifade eden Cansın "Aşırı dengesiz biriyim, buraya niye geldim bilmiyorum. Doğduğum günden beri karmakarışık duygular içindeyim. Hayatın anlamını arıyorum, dengesiz olduğum için sürekli şehir ve okul da değiştiriyorum. Önce Bandırma 17 Eylül Üniversitesi'nde ardından ise Giresun Üniversitesi'nde okudum ancak bıraktım. Şimdi de Bursa'dayım. Ben boş geldim boş gidiyorum, ne istediğimi bilmiyorum, yaprak gibi sürükleniyorum. Hayatta hiçbir hedefim yok. Ne kariyer anlamında ne de burada. Jokerleri bile bilmiyorum" dedi.

'EZEL GİBİ ÖMER GİBİ KAZIK YİYE YİYE YAŞADIM'

Kenan İmirzalıoğlu'na başrolünde oynadığı Ezel dizisine değinen Cansın, "Ezel gibi Ömer gibi kazık yiye yiye yaşadım. Şimdi de buradayım" ifadelerini kullandı.

'BUNU KABULLENEMİYORUM'

İmirzalıoğlu ise genç yarışmacının kendisine bu denli eleştirmesine dayanamayarak, "20 yaşında bir insanın kendinden umudu kesmiş olmasını kabullenemiyorum. Bu konuda saygı duymayacağım sana kusura bakma" ifadelerini kullandı.

2 BİN TL İLE AYRILDI

Cemre Cansın Ceyhan, yarışmadaki 5. soruda ise elendi. "TDK Güncel Türkçe Sözlük'te eş anlamlısı 'uçan top' olan hangisidir?" sorusuna doğru cevap olan voleybol yerine basketbol cevabını veren Cansın, Kim Milyoner Olmak İster'e veda etti.

ŞAŞIRTAN ANLAR

Bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster'de, yine bir yarışmacı şaşırtmıştı. Programa katılan Hasan Rıza Günay isimli bir kişi, "Genellikle hangisi bilenir?" şeklindeki soruya "Tabak" cevabını vererek ilk soruda elendi. Yarışmacının elendiği soru ekran başındakilere "Yok artık" dedirtti.

Etiketler