Tgrt Haber
02 Mart 2024 09:30 - Güncelleme : 02 Mart 2024 09:34

Kızılcık Şerbeti yeni Abdullah ile ilk bölümünü yayınladı

Kızılcık Şerbeti dizisinin takipçileri, yeni bölüm fragmanıyla heyecanlandı. Settar Tanrıöğen'in yerine Ahmet Mümtaz Taylan'ın getirildiği yeni Abdullah Ünal, izleyicilerin merakını arttırdı. İşte detaylar...

Editör: Selçuk Hoş / Kaynak: TGRT Haber
Kızılcık Şerbeti yeni Abdullah ile ilk bölümünü yayınladı
,abdullah

Kızılcık Şerbeti dizisinin takipçileri, yeni bölüm fragmanıyla heyecanlandı. Settar Tanrıöğen'in yerine Ahmet Mümtaz Taylan'ın getirildiği yeni Abdullah Ünal, izleyicilerin merakını arttırdı.

KIZILCIK ŞERBETİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Show TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Kızılcık Şerbeti'nin 54. bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Ahmet Mümtaz Taylan'ın yeni Abdullah Ünal olarak boy gösterdiği fragman, merak uyandırdı.

ABDULLAH'IN DÖNÜŞÜNDE NELER YAŞANACAK?

Kızılcık Şerbeti'nin son bölümünde büyük sürprizler yaşandı. Gerçek hamile olanın Alev olduğu ortaya çıkmıştı. Ünal ailesi, Abdullah iyileşene kadar bu gerçeği saklama kararı almıştı. Ancak dizinin 54. bölümünde Abdullah'ın dönüşüyle olaylar nasıl gelişecek?

Kızılcık Şerbeti yeni Abdullah ile ilk bölümünü yayınladı - 1. Resim

KIZILCIK ŞERBETİ ALEV HAMİLE Mİ?

Abdullah, hastalığı atlatarak odasından çıktığında, Alev'in bebeğinden haberdar olmuştu. İzleyiciler, yeni bölümde bu sırrın nasıl açığa çıkacağını ve karakterlerin nasıl tepki vereceğini merak ediyor.

YENİ ABDULLAH AHMET MÜMTAZ TAYLAN

Dizideki değişiklikle birlikte Settar Tanrıöğen'in yerine Ahmet Mümtaz Taylan'ın gelmesi, izleyiciler arasında gündem oldu. Yeni Abdullah karakteriyle Ahmet Mümtaz Taylan'ın performansı nasıl olacak, bu da büyük bir merak konusu oldu.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...