Tgrt Haber
25 Şubat 2024 15:00 - Güncelleme : 25 Şubat 2024 15:02

Kung Fu Panda 4 ne zaman çıkacak? Kung Fu Panda 4 vizyon tarihi ne?

Kung Fu Panda 4 ne zaman çıkacak? Kung Fu Panda 4 vizyon tarihi ne? Animasyon severlerin merakla beklediği Kung Fu Panda serisinin dördüncü filmi için heyecan dorukta! İşte Kung Fu Panda 4 fragmanı ve vizyon tarihi...

Editör: Selçuk Hoş / Kaynak: TGRT Haber
Kung Fu Panda 4 ne zaman çıkacak? Kung Fu Panda 4 vizyon tarihi ne?
kung fu panda,

Animasyon severlerin merakla beklediği Kung Fu Panda serisinin dördüncü filmi için heyecan dorukta! İşte Kung Fu Panda 4 fragmanı ve vizyon tarihi...

KUNG FU PANDA KONUSU NEDİR?

Panda Po'nun kung fu tutkusuyla dolu macerası, serinin temelini oluşturuyor. Po, beklenmedik bir şekilde eski bir kehaneti yerine getirmek üzere seçilir ve efsanevi Korkusuz Beşli'nin bir parçası haline gelir. Shifu'nun önderliğinde, Kaplan, Turna, Mantis, Engerek Yılanı ve Maymun ile birlikte Barış Vadisi'ni savunur. Ancak her seferinde yeni bir tehlike ve macera onları bekler.

KUNG FU PANDA 4 NE ZAMAN ÇIKACAK?

Kung Fu Panda 4'ün merakla beklenen çıkış tarihi belli oldu! Yapımcılar, 8 Mart 2024 tarihini sinemalarda gösterime gireceği gün olarak belirledi. Fragmanı yayınlanan film, hayranların uzun zamandır beklediği devam halkası olarak dikkat çekiyor.

Kung Fu Panda serisinin yeni filmi için animasyonseverlerin heyecanı şimdiden dorukta. Panda Po'nun yeni maceraları ve ekip arkadaşlarının destansı dövüş sahneleriyle dolu bu film, büyük bir ilgiyle bekleniyor. Kung Fu Panda hayranlarının sabrı, 8 Mart 2024'te son bulacak.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...