2022-05-09 15:15:00 | Son Güncelleme : 2022-05-09 16:16:57

Kurtlar Vadisi'nin Güllü'sünden yeni bölüm açıklaması! Heyecan dorukta

Kurtlar Vadisi dizisinin yeniden başlayıp başlamayacağı herkesin merak konusuyken dizinin Güllü'sü Erhan Ufak heyecanlandıran bir açıklama yaptı.

Kurtlar Vadisi'nin Güllü'sünden yeni bölüm açıklaması! Heyecan dorukta
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Bir döneme damgasını vuran Kurtlar Vadisi dizisinin yeniden yayımlanıp yayımlanmayacağı herkesin merak konusuyken yeni iddialar ortaya çıktı. Kurtlar Vadisi dizisinde Güllü karakterini oynayan Erhan Ufak, açıklamalarıyla Kurtlar Vadisi severlerini heyecanlandırdı. 

Türkiye'de bir dönem reyting rekorları kıran dizinin sosyal medyada hala replikleri bolca paylaşılırken Polat Alemdar'ın adamları arasında yer alan Güllü karakteri, "Kurtlar Vadisi yeniden çekilecek mi?" sorusuna cevap verdi.

YENİDEN BAŞLAYACAK DİYE ROL KABUL ETMİYOR

'Kurtlar Vadisi'nin 'Güllü'sü Erhan Ufak ekranlardan uzak kalmasının sebebini de Kurtlar Vadisi'nin yeniden başlama olasılığı olduğunu itiraf etti. Ancak Ufak yine de resmi açıklamanın Pana Film tarafından yapılacağını dile getirdi.

'Kurtlar Vadisi'nin 'Güllü'sü oyunculuğu bırakmadığını söyledi. Erhan Ufak İstanbul'da gayrimenkul şirketi kurmuş ama hayatının büyük bir kısmını şu aralar Azerbaycan'da geçiriyor.

Etiketler