2022-05-18 17:01:54 | Son Güncelleme : 2022-05-18 17:25:18

Kurtuluş Kuş kimdir? İbo Show konuğu Kurtuluş Kuş kaç yaşında, aslen nereli?

İbo Show’un bu akşamki konuklarından bir olan Kurtuluş Kuş, izleyenler tarafından merak edildi. Bu akşam ekrana gelecek olan İbo Show izleyenleri "Kurtuluş Kuş kimdir? Kurtuluş Kuş kaç yaşında, aslen nereli?" sorularının cevabını aramaya başladı. İşte son zamanların popüler ismi Kurtuluş Kuş’un biyografisi…

Kurtuluş Kuş kimdir? İbo Show konuğu Kurtuluş Kuş kaç yaşında, aslen nereli?
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Çarşamba akşamları izleyenlere müzik şöleni yaşatan İbo Show’un konukları izleyenler tarafından merak edilenler arasında yerini alıyor. İbo Show’un bu akşamki konuklarından biri olan Kurtuluş Kuş şimdiden araştırılmaya başlandı. Peki Kurtuluş Kuş kimdir? İbo Show konuğu Kurtuluş Kuş kaç yaşında, aslen nereli? İşte detaylar…

KURTULUŞ KUŞ KİMDİR?

Kurtuluş Kuş, 1997 yılında Karaman'da dünyaya geldi. İlk olarak DMC Mahzen etiketiyle piyasaya sürdüğü single parçası olan "Rüya Gibi" ile büyük beğeni topladı. Sonrasında ise "El İnsaf" isimli şarkı ile müzikseverlerle buluştu.

Her iki parçası ile beğeni toplayan Kurtuluş Kuş'un Burak Bulut ile birlikte seslendirdiği Sevmedim Deme parçası 120 milyon izlenme rakamına ulaştı.

Kurtuluş Kuş, "Nabız" şarkısı ile büyük bir çıkış yakalayan ve gençler arasında son günlerde popüler olan isimler arasında yer alıyor.