2018-10-25 21:39:55

La Casa De Papel 3. sezon fragmanı çıktı İZLE | La Casa De Papel 3. sezon ne zaman başlayacak? BERLİN SÜRPRİZİ

La Casa De Papel 3. sezon fragmanı izle. La Casa De Papel'in merakla beklenen 3. sezonundan bomba bir fragman geldi. Netflix Türkiye, yeni sezondan ilk görüntüleri paylaştı. Sezon finalinde darphaneyi soyan ekibin kaçırdıkları parayla ne yapacakları merak ediliyor. İşte La Casa De Papel 3. sezon fragmanı izle ve La Casa De Papel 3. sezon ne zaman başlayacak? sorusunun cevabı...

La Casa De Papel 3. sezon fragmanı çıktı İZLE | La Casa De Papel 3. sezon ne zaman başlayacak? BERLİN SÜRPRİZİ
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

La Casa De Papel 3. sezon izle haberimizde. Netflix Türkiye'nin YouTube hesabından yaptığı paylaşımda fragmanda yer alan detaylar diziseverleri heycanlandırdı. İlk bölümü 2 Mayıs 2017’de yayınlanan, 23 Kasım 2017’de ise ikinci sezonunu noktalayan La Casa De Papel, 2019 yılında kaldığı yerden devam edecek. La Casa De Papel 3. sezon fragmanı izle. La Casa De Papel 3. sezon ne zaman başlıyor? 

LA CASA DE PAPEL 3. SEZON NE ZAMAN?

Dizinin yeni sezonun ne zaman başlayacağı konusunda resmi bir açıklama yapılmazken, çıkan dedikodulara göre 3. sezonun 2019'un ilkbaharında başlayacağı söyleniyor. Resmi olarak yayın tarihi duyurulduğunda haberimizin içeriğinde yer alacak.

LA CASA DE PAPEL YENİ OYUNCULAR KİM?

La Casa De Papel'de yeni sezonda Hovik Keuchkerian 'Bogota', Najwa Nimri 'Alicia', Fernando Cayo 'Tamayo' ve 'The Engineer' olarak yeni üyeler katılıyor.

Önceki sezonlardan tanıdığımız karakterler Úrsula Corberó 'Tokio', Álvaro Morte 'The Professor', Jaime Lorente 'Denver', Miguel Herrán 'Rio', Darko Peric 'Helsinki', Alba Flores 'Nairobi', Esther Acebo 'Estocolmo', Itziar Ituño 'Raquel Murillo', Enrique Arce 'Arturo' Kiti Mánver 'Mariví', Juan Fernández 'Coronel Prieto' & Mario de la Rosa 'Suarez' ve dizinin yapımcısı Álex Pina ile yönetmen Jesús Colmenar, yeni sezonda ekranlara dönüyorlar.

TÜRKİYE'YE ÖZEL FRAGMANI ÇOK KONUŞULMUŞTU

La Casa De Papel'in Türkiye tarafından çekilmiş İstanbul temalı fragmanı yayınlandı. İstanbul'un tarihinin bir parçası olan Galata Kulesi’nin de olduğu görüntülerde insanların önlerindeki telefon ya da bilgisayardan La Casa de Papel’i izliyor. Galata Kulesi'nin görüntüsüyle başlayan fragman, karakterin çay içmesi ve çarşıyı dolaşmasıyla devam ediyor. İstanbul'un birçok güzelliği anlatılıyor. Görüntülerde insanların önlerindeki telefon ya da bilgisayardan bu diziyi izliyor.

LA CASA DE PAPEL KONUSU

Profesör olarak adlandırılan bir suç dehası, tarihin en büyük soygununu yapmayı planlar. Amacı İspanya Kraliyet Darphanesine girmektir. Bunun için de işlerinde uzman olan 8 suçludan oluşan bir ekip kurar. Ekip, 5 aylık bir eğitim sürecinden geçer ve bu sürede her ihtimali hesaba katarak soygunu kusursuz bir hale getirirler. Artık her şey hazırdır. 8 kişi, rehineleri de yanlarına alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kitler fakat hiç hesaba katmadıkları olaylar gerçekleşir.

Etiketler