2021-12-01 11:42:12

La Casa De Papel hayranlarına müjde: Netflix Berlin'in dizisini çıkarıyor

La Casa De Papel'in en sevilen karakterlerinden bir tanesi olan, Pedro Alonso'nun canlandırdığı Berlin karakterinin hayranlarına müjdeli haber geldi. Netflix, 3 Aralık'tan itibaren son bölümleri yayımlanan dizinin ana karakteri Berlin'e odaklanan dizinin 2023'te Netflix'te yayına gireceğini duyurdu.

La Casa De Papel hayranlarına müjde: Netflix Berlin'in dizisini çıkarıyor
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Netflix'in en çok izlenen dizileri listesinde ilk sıralardaki yerini koruyan La Casa de Papel'in son bölümleri, 3 Aralık'ta yayımlanya başlayacak. Bu haberle hayranlarını üzen fenomen dizi hakkında Netflix, sürpriz müjdeyi bugün duyurdu. Dizinin ana karakterlerinden Berlin’e odaklanan ‘Berlin’ dizisi için çalışmalara başlandığını belirten platfon, Berlin'in 2023'te yayımalnacağını bildirdi.

La casa de papel, Álex Pina tarafından yazılan İspanya yapımı bir soygun ve suç dizisidir.

VEDAYA 2 GÜN KALDI

Netflix’in 2017 yılında yayınına başladığı ve dünya çapında geniş izleyici kitlesine sahip olan La Casa de Papel, son bölümleriyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 5 sezonluk 41 bölümüyle hayranlarına tekrarlanamayacak deneyimler yaşatan dizi, 3 Aralık günü yayına girecek son beş bölümüyle birlikte izleyenlerine veda edecek. Fakat La Casa de Papel’in vedasına iki gün kalmışken bugün hayranlarını sevindirecek sürpriz bir haber geldi.

Dizi, "Profesör" liderliğindeki ekibin İspanya Kraliyet Darphanesi'ni ve İspanya Merkez Bankası'nı soymasını konu edinir.

BERLİN YİNE BİLDİĞİMİZ İSİM

Netflix, La Casa de Papel evrenini genişletmeye karar verdi ve yeni bir dizisi için de çalışmaları başlattı. ‘Berlin’ isimli bu yeni dizinin, isminden de anlaşılabileceği üzere La Casa de Papel’in popüler karakteri Berlin, ya da gerçek ismiyle Adnrés de Fonollosa üzerine odaklanacağı açıklandı. Karakter, yeniden dizide Berlin’i canlandıran Pedro Alonso tarafından canlandırılacak.

Televizyon dizisinin iki kısma ayrılan 15 bölümden ibaret olması planlanmıştı. Bu bölümler ilk olarak 2 Mayıs - 23 Kasım 2017 arasında İspanyol televizyon kanalı Antena 3'te yayımlandı.

KORE VERSİYONUNUN ÇIKIŞ TARİHİ BELLİ OLDU

Netflix tarafından yayınlanan son bilgiyse dizinin 2023 yılı içinde yayınlanacağıydı. Fakat dizi hakkında verilen bilgiler şimdilik bu kadar. Ekibin iki numaralı lideri olan Berlin, ana dizi La Casa de Papel’in sonunda, İspanya Bankası soygununu The Professor ve Palermo ile planlıyor ve gerçekleştirmeye çalışıyordu.

2017 sonlarında Netflix, dizinin dünya genelinde dijital yayın haklarını satın aldı. 

Berlin dizisinin yanı sıra La Casa de Papel, resmi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda La Casa de Papel’in Kore versiyonunun da çıkış tarihini açıkladı. Netflix’te yayımlanacak olan dizinin 2022’de izleyenleriyle buluşacağı açıklandı. Dizinin duyurusunu ise Squid Game ile tüm dünyaya adını duyuran Park Hae-soo (dizideki ismiyle Cho Sang-woo) idi. 

 

 

Etiketler