2018-03-09 17:59:04

La Casa De Papel izle | La Casa De Papel 3. sezon gelecek mi?

La Casa De Papel izle. Tüm dünyayı ve Türkiye'yi kasıp kavuran ve izlenme rekorları kıran La Casa De Papel dizisi izleme linki burada. La Casa De Papel hayranlarının 1. sezon ve 2. sezonu nefesleri kesti. La Casa De Papel 3.sezonu yayınlancak mı? İşte La Casa De Papel dizisiyle ilgili tüm merak ettikleriniz haberimizde mevcut.

La Casa De Papel izle | La Casa De Papel 3. sezon gelecek mi?
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

La Casa De Papel izle. Tüm dünyayı ve Türkiye'yi kasıp kavuran ve izlenme rekorları kıran La Casa De Papel dizisi izleme linki burada. La Casa De Papel hayranlarının 1. sezon ve 2. sezonu nefesleri kesti. La Casa De Papel 3.sezonu yayınlancak mı? İşte La Casa De Papel dizisiyle ilgili tüm merak ettikleriniz haberimizde mevcut. Son günlerin en popüler yabancı dizisi La Casa De Papel bir darphane soygun dizisidir.  La casa de papel yani dünyada bilenen adıyla Money Heist, Türkçe olarak Kağıt Ev. Bir soygun dizisi. 2 Mayıs 2017'de ilk defa yayınlandı. 23 Kasım 2017'de final yaptı. Úrsula Corberó, Paco Tous ve Alba Flores dizinin baş rol oyuncularıdır. İki sezondan oluşan dizinin ilk sezonunun bölüm süreleri yeniden ayarlanarak 9 bölümden 13 bölüme çevrilmiştir ve 25 Aralık 2017'de yayına tekrar çıkarıldı.

LA CASA DE PAPEL İZLE


Bu çetenin yaptığı iş aslında soygun değildir. Klasik soygunlarda önemli olan bir an önce izlerini kaybettirmektir. Ama bu dizide çetenin amacı 2.4 milyar Euro gibi büyük bir rakam olduğu için işin rengi değişir. Darphaneyi ele geçirirler, para basmaya başlarlar ve tek ihtiyaçları zamandır.

La casa de papel 1. Bölüm izle özeti: Profesör, İspanyol Kraliyet Darphanesini hedef alan büyük bir soygun için genç bir kadın soyguncuyu ve diğer yedi suçluyu işe alır.
La casa de papel 2. Bölüm izle özeti: Rehine arabulucusu Raquel, Profesör'le ilk teması kurar. Rehinelerden biri, hırsızların planları için son derece önemlidir.

La casa de papel 3. Bölüm izle özeti: Polis, soygunculardan birinin yüzünün görüntüsünü yakalar. Raquel, barda tanıştığı kibar beyefendiden şüphelenir.

La casa de papel 4. Bölüm izle özeti: Raquel, eski eşiyle yaşadığı kişisel bir krizden olumsuz etkilenir. Rehineler kulak misafiri oldukları silah seslerinden korkar. Hırsızlar kendi aralarında tartışır.

La casa de papel 5. Bölüm izle özeti: Hırsızlar bir sağlık ekibinin darphaneye girmesine izin verir. Ekiple birlikte sivil bir polis de darphaneye sızar. Profesör, Raquel'in bir adım önünde kalabilecek midir?

La casa de papel 6. Bölüm izle özeti: Mónica'nın durumu kötüleşir. Profesör, son numarasının keyfini çıkarır. Rio, televizyonda izlediği haberlerden rahatsız olur.

La casa de papel 7. Bölüm izle özeti: Soruşturmada yaşanan ani bir gelişme ve hırsızlardan birinin yaptığı hata, Profesör'ü kimliğini açığa çıkartabilecek ciddi bir riskle karşı karşıya bırakır.

La casa de papel 8.Bölüm izle özeti: Tokyo, Rio ile sohbet ederken yakaladığı Alison ile yüzleşir. Polis, aralarında bir casus olduğundan şüphelenmektedir.

La casa de papel 9.Bölüm izle özeti:  Profesör, bir tanık tarafından kimliğinin tespit edilmesini önlemek için zamanla yarışır. Gerçek adı açığa çıkan ve basında kötülenen Berlin, intikam arayışına girer.

La casa de papel 10.Bölüm izle özeti: Raquel, tüm rehinelerin hayatta ve sağlıklı olduğundan emin olmak için darphaneye girer. Nairobi, Alison'a tavsiyede bulunur.

La casa de papel 11.Bölüm izle özeti : Ángel ve Raquel, birbirlerinin sadakatini sorgular. Mónica, Denver ile ilişkisini ilerletmek için bir adım atar. Rio, zor bir kararla karşı karşıya kalır.

La casa de papel 12.Bölüm izle özeti: Arturo, bir grup rehine için kaçış planı yapmaya devam eder. Profesör, soygun fikrini kimden aldığını açıklar.

La casa de papel 13.Bölüm izle özeti:  Profesör, stresli koşullarda Raquel'in annesiyle görüşür. Darphanede hırsızlar, rehinelerden para ve özgürlük arasında bir seçim yapmasını ister.

La casa de papel  Oyuncuları

•    Úrsula Corberó kimdir? – Tokyo kimdir?
28 yaşındaki İspanyol oyuncunun diziyle birlikte yıldızı parladı ve Instagram'daki takipçisi sayısı kısa sürede 2.5 milyonu aştı. 13 yaşında profesyonel olarak yapmaya başladığı oyunculuk kariyeri onu birçok televizyon dizisi ve sinema filmiyle buluşturdu. Asıl kendini ve yeteneğini kanıtlaması Física o Química (Fizik ve Kimya) adlı komedi dizisiyle oldu; bu rolle çok sayıda ödülün de sahibi oldu. Namıdiğer Tokyo doğum büyüdüğü ülkesinin takımlarından Barcelona'yı destekliyor.
•    Itziar Ituño Kimdir - Raquel Murillo kimdir?
18 Haziran 1974 doğumludur, Bask kökenli İspanyol dizi, sinema ve tiyatro oyuncusudur.  
•    Álvaro Morte Kimdir – Profesör kimdir?
23 Şubat 1975  İspanya doğumludur. İspanyol dizi ve tiyatro oyuncusudur. 300 Pistolas adlı tiyatro topluluğu bünyesinde tiyatro yapmaktadır.
    Diğer oyuncular:
•    Pedro Alonso - Berlin
•    Alba Flores - Nairobi
•    Paco Tous - Moskova
•    Jaime Lorente - Denver
•    Miguel Herrán - Rio
•    Darko Peric - Helsinki
•    Kiti Mánver - Raquel'in annesi
•    Enrique Arce - Arturo Román
•    María Pedraza - Alison Parker
•    Anna Gras - Mercedes
•    Fernando Soto - Ángel
•    Juan Fernández - Coronel Prieto
•    Fran Morcillo - Pablo
•    Esther Acebo - Mónica Gaztambide
•    Clara Alvarado – Ariadna

 

Etiketler