2022-01-09 11:46:27

Maske Kimsin Sen yarışması için yeni karar! Çok tepki çekmişti

Maske Kimsin Sen yarışması, yayımlandığı ilk günden beri eleştiri bombardımanına tutuldu. Birçok ülkede de yayınlanan yarışma için kanal, yeni bir karar aldı.

Maske Kimsin Sen yarışması için yeni karar! Çok tepki çekmişti
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Dünyanın birçok yerinde yayınlanan 'Maske Kimsin Sen' yarışması Türkiye'de de yayınlamaya başladı. İlk bölümünden itibaren ise yarışma çok tepki çekti, sevenleri olduğu kadar sevmeyenlerinin de olduğu yarışma, sosyal medyada da çok konuşuldu.

Jüri üyelerinde Melis Sezen, Eda Ece, Doğu Demirkol ve Alican Yücesoy'un bulunduğu yarışmayı ise Masumlar Apartmanı dizisiyle ön plana çıkan Tansel Öngel sunuyor. Jüri kadrosu, yarışmaya sahip çıkarken RTÜK'ün işlem başlatacağı konuşuluyor.

Tüm bu iddialar dilden dile yayılırken kanal, yarışmayla ilgili yeni bir karar aldı. 

Sadece pazar günleri yayınlanan 'Maske Kimsin Sen' artık haftada iki gün yayınlanacak. Maske Kimsin Sen yarışması hem cumartesi hem de pazar akşamları, sevenlerinin karşısında olacak. Öte yandan yarışmanın yayınlandığı her akşam sosyal medyada yer eyrinden oynuyor. Tepki gösterenlerin yanı sıra yarışmadaki maskelerin altında kimlerin olduğunu merak edenler tahminlerini birbirleriyle paylaşıyor.

 

Etiketler