• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  1084
 • up
  USD
  7.3653
 • up
  EURO
  8.7151
 • up
  GBP
  9.704
 • down
  Altın
  460.837
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 18.10.2018 - 08:59 Yorum : 0

MASTER ŞEF kim elendi KİM GİTTİ? MASTERCHEF Canlı İzle Masterşef 15-16 Ekim Yeni Bölüm Kim Veda Etti, Elenen İSİM KİM OLDU?

Master şef elenen yarışmacı belli oldu, Masterchef elenen yarışmacı kim oldu, kim elendi, kim gitti? Tüm detaylar haberimizde... Master ŞEFkim elendi, kim gitti? MASTERCHEF CANLI İZLE, MasterŞef 15-16 Ekim Yeni bölüm kim veda etti, kimler aday... Masterchef Türkiye yeni bölümde rekabetin iyice kızıştı. MasterCHEF CANLI İZLE! MasterChef Şef Türkiye 15-16 Ekim eleme adayları kimler oldu? Master şef kim elendi, kim gitti? | 15-16 Ekim Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Elemeye hangi adaylar kaldı? MasterChef Türkiye 13. yeni bölümde haftanın ilk eleme adayları Murat ve Doruk oldu... Master şef'te geçen hafta yayın günleri değişti, artık Masterchef Türkiye Pazartesi ve Salı günleri ekranlara gelecek. Peki, 5. haftada eleme potasına girenler kimler oldu? Dokunulmazlık kimin oldu? Son bölümde neler yaşandı? MasterChef Türkiye eleme adayları kimler oldu sorusunun cevabı yarışmayı takip edenler büyük merakla araştırıyor. Master şef yarışmacıları ve jürileri kimdir, ne iş yaparlar? Masterşef ile ilgili tüm cevaplar ve diğer ayrıntılar haberimizde...

MASTER ŞEF kim elendi KİM GİTTİ? MASTERCHEF Canlı İzle Masterşef 15-16 Ekim Yeni Bölüm Kim Veda Etti, Elenen İSİM KİM OLDU?

Master şef elenen yarışmacı belli oldu, Masterchef elenen yarışmacı kim oldu, kim elendi, kim gitti? Tüm detaylar haberimizde... Master ŞEF 15-16 Ekim kim elendi, kim gitti? MASTERCHEF CANLI İZLE, MasterŞef yeni bölüm kim veda etti, kimler aday...  Masterchef Türkiye yeni bölümde rekabetin iyice kızıştı. MasterCHEF CANLI İZLE! MasterChef  Şef Türkiye 15-16 Ekim eleme adayları kimler oldu? Master şef kim elendi, kim gitti? | 15-16 Ekim Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Elemeye hangi adaylar kaldı? Master şef'te geçen hafta yayın günleri değişti, artık Masterchef Türkiye Pazartesi ve Salı günleri ekranlara gelecek. Peki, 5. haftada eleme potasına girenler kimler oldu? Dokunulmazlık kimin oldu? Son bölümde neler yaşandı? MasterChef Türkiye eleme adayları kimler oldu sorusunun cevabı yarışmayı takip edenler büyük merakla araştırıyor. Master şef yarışmacıları ve jürileri kimdir, ne iş yaparlar? Masterşef ile ilgili tüm cevaplar ve diğer ayrıntılar haberimizde...

TAKIM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Kaptanlık oyununu kazanan isim Uğur oldu ve rakip olarak Tuğçe'yi seçti. MasterChef Türkiye son bölümde büyük heyecana sahne olan takım oyununu Mavi takım kazanmayı başardı. Kırmızı takım dokunulmazlık ve ardından eleme adayı çıkarmak için zorlu dakikalar geçirdi.

DOKUNULMAZLIK KİMİN OLDU?

Takım oyununu kaybeden kırmızı takım dokunulmazlık için yarıştı. Dokunulmazlığı alan isim Meltem oldu.

İLK ELEME ADAYLARI KİMLER?

MasterChef Türkiye 13. yeni bölümde haftanın ilk eleme adayları Murat ve Doruk oldu...

16 EKİM MASTERCHEF TÜRKİYE'DE KİM ELENDİ?

Dün akşam yapılan yarış sonrasında eleme potasında olan isimler Murat, Doruk, Eslem ve Atakan oldu. Jüri önüne çıkan dört isim arasından bir kişi yarışmaya veda etti.  Eleme potaısndan ilk çıkan isim Murat oldu. Potadan ikinci kurtulan isim ise Doruk oldu. Atakan ve Eslem arasında yapılan son elemede ise yarışmaya veda eden isim Atakan oldu.


8-9 EKİM ELEME ADAYLARI KİM OLDU?
TV8'in kısa sürede büyük ilgi çeken yarışması MasterChef Türkiye'de bu hafta eleme adayları Özlem, Tuğçe, Uğur ve Kerem oldu.

9 EKİM MASTER ŞEF'DE KİM ELENDİ?
MasterChef Türkiye 12. yeni bölümde eleme anı yine nefesleri kesti. Büyük bir ilgiyle izlenen yarışmada bu hafta hayallerine veda eden isim ise Özlem oldu.

MASTERŞEF İLK ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye 11. yeni bölümde haftanın ilk eleme adayları Tuğçe ve Özlem oldu!

TAKIM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de büyük bir çekişmeye sahne olan takım oyununu bu hafta Kırmızı Takım kazanmayı başardı.

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de bu haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan isim ise Esra oldu...

MASTER ŞEF 30 EYLÜL KİM ELENDİ?

İlk gün eleme potasına giren Esra ve Zeynep siyah önlük giydi.  İkinci günün Kırmızı takıp kaybetti, takım dokunulmazlık yarışında dokunulmazlığı Hakan aldı. Eleme turunda Analı-kızlı yapıldı. Jüri üyeleri tadım yapıyor. En iyi tabağı Esra sundu ve elenmekten kurtuldu. Murat'ın da yemeği beğenilerek ikinci seçildi ve o da elenmekten kurtuldu. Elenen Zeynep oldu.

MASTERCHEF TÜRKİYE'YE YENİ YARIŞMACILAR KİMLER OLDU?
3. hafta için yeni bir gelişme yaşandı. Zeynep ve Atakan takıma dahil oldu.

MASTERCHEF TÜRKİYE NEDİR?

14 MasterChef adayının kıyasıya rekabet edeceği programda profesyonel şefler; Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu yer alacak. Bu üç isim programda hem jüri üyesi hem de sunucu olarak görev alacak. Dünyada birçok televizyon kanalında prime time kuşağında yayınlanan ve iyi reyting alan yemek programı MasterChef'in kadrosunda 14 yarışmacı yer alacak. Eylül’de başlayacak yarışma, cumartesi ve pazar akşamları ekrana gelecek...

MASTERCHEF JÜRİ ÜYELERİ

Mehmet Yalçınkaya: Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’in şefi olan Mehmet Yalçınkaya, Bolu'lu.Türkiye Lezzet Ödülleri’nde ‘En İyi Şef’ ödülünün sahibi olan Yalçınkaya,Türk mutfağının yanı sıra; birçok dünya mutfağına da hakim.

Hazer Amani: Güney Afrika’da aşçılık üzerine eğitimler alan Hazer Amani,2010 yılında Türkiye'ye dönüş yapmıştır.

Somer Sivrioğlu: Avustralya’da Efendy isimli ünlü Türk restoranının sahibi olan Somer Sivrioğlu; Anatolia: Adventures in Turkish Cooking adlı kitabın da yazarlarından biri.

MasterChef Türkiye TV8 İZLE | Masterchef 3. Bölüm Neler Yaşandı | Masterchef Kazananlar MasterChef Türkiye TV8 İZLE | Masterchef 3. Bölüm Neler Yaşandı | Masterchef Kazananlar MasterChef Türkiye izlemek için doğru adrestesiniz. Tv8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye 3. bölüm ile izleyicisiyle buluşacak. Peki masterchef kazananları kim? MasterChef Türkiye 3. bölüm izle... MasterChef Türkiye'de ne oldu.. İşte detayları...

MURAT ÖZDEMİR KİMDİR?

Yemekteyiz'te 7 Mayıs haftası yarışan Murat Özdemir'in memleketi Bolu'dur. Aşçı olan yarışmacı 45 yaşında, evli ve bir kızı vardır. Fitness yapmayı, gezmeyi ve boş bulduğu mekanlarda oturmayı çok sevdiğini söyledi. Şimdi ise MasterChef Türkiye yarışmacısı olan Murat Özdemir kırmızı takımda performans sergiliyor. Yaptığı davranışlarla juri üyelerini kızdıran yarışmacı gerginliklere neden oluyor. Daha önce de Yemekteyiz finalinde tepki çeken sözleri nedeniyle programdan kovulmuştu.

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber