Tgrt Haber
21 Şubat 2024 15:18 - Güncelleme : 21 Şubat 2024 15:21

Masterchef ne zaman başlayacak? 2024 Masterchef Türkiye All Star yeni sezon ne zaman, yarışmacılar kim?

Masterchef ne zaman başlayacak? Masterchef Türkiye All Star yeni sezon ne zaman, yarışmacılar kim? MasterChef All Star heyecanı, Survivor'ın final yapmasının ardından TV8 ekranlarında başlıyor. Peki, MasterChef All Star 2024 ne zaman başlayacak ve yeni sezonun yarışmacıları kimler olacak? İşte ayrıntılar...

Editör: Selçuk Hoş / Kaynak: TGRT Haber
Masterchef ne zaman başlayacak? 2024 Masterchef Türkiye All Star yeni sezon ne zaman, yarışmacılar kim?
masterchef,,

MasterChef All Star heyecanı, Survivor'ın final yapmasının ardından TV8 ekranlarında başlıyor. Peki, MasterChef All Star 2024 ne zaman başlayacak ve yeni sezonun yarışmacıları kimler olacak? İşte ayrıntılar...

MASTERCHEF ALL STAR 2024 NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

MasterChef All Star'ın yeni sezonunun başlama tarihi henüz netlik kazanmadı. Programın yapımcısı Acun Ilıcalı, Survivor'ın son bölümünde başvuruların başladığını ancak henüz bir yayın tarihi vermedi. Ancak izleyiciler, heyecanla beklemeye devam ediyor.

Masterchef ne zaman başlayacak? 2024 Masterchef Türkiye All Star yeni sezon ne zaman, yarışmacılar kim? - 1. Resim

MASTERCHEF ALL STAR YARIŞMACILARI KİMLER?

Başvuruların başlamış olmasına rağmen, yeni sezonun yarışmacıları henüz resmi olarak duyurulmadı. MasterChef All Star için başvurular devam ediyor ve yapımcılar tarafından seçilen yarışmacılar ilerleyen günlerde açıklanacak. Geçtiğimiz sezonun şampiyonu Metin Yavuz'un kazandığı unvanı koruyup korumayacağı da merakla beklenen detaylar arasında yer alıyor.

MasterChef hayranları, yeni sezonun heyecanını ve yarışmacıların kim olacağına dair meraklarını sosyal medya üzerinden paylaşıyorlar. Herkesin büyük bir heyecanla beklediği MasterChef All Star'ın yeni sezonuyla ilgili gelişmeleri yakından takip etmeye devam edeceğiz.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...