Tarih : 07.10.2021 - 10:46 Yorum : 0

Masterchef’te 2. Dokunulmazlığın sahibi belli oldu! Masterchef 6 Ekim eleme adayları kim?

Masterchef Türkiye 2021, her hafta olduğu gibi bu hafta da 2. dokunulmazlık oyunu için bir araya geldi. Yarışmacılardan Meksika mutfağına ait 7 farklı tabak isteyen jüri üyeleri, tüm yemeklerin tadına bakarak, yarışmacıları değerlendirdi. Peki bu hafta Masterchef 2. Dokunulmazlığın sahibi kim oldu? Masterchef 2. Eleme adayı kim oldu?

Masterchef’te 2. Dokunulmazlığın sahibi belli oldu! Masterchef 6 Ekim eleme adayları kim?

Her hafta dokunulmazlık için karşı karşıya gelen Masterchef kırmızı ve mavi takımlar, bu hafta da 2. dokunulmazlık için yeniden karşı karşıya geldi. Yapmış oldukları 7 farklı Meksika yemeğiyle jürinin karşısına geçen takımlar, jüri değerlendirmesinden sonra dokunulmazlığı kazananı öğrendi. 2. eleme adayının seçilmesiyle birlikte bu hafta potanın isimleri belli oldu. İşte 6 Ekim Masterchef dokunulmazlık oyunu ile ilgili detaylar…

MASTERCHEF’TE İKİNCİ DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Haftanın ikinci oyununa çıkan Masterchef kırmızı ve mavi takım yarışmacıları, ikinci dokunulmazlık oyununda Meksika mutfağına ait 7 farklı tabakla jürinin karşısına çıktı. Hazırlamış oldukları tabaklarda sundukları yemekler de Sopa De Tortilla, Karidesli Taco, Nachos, Mole Pablano, Etli Fajita ve Dulce De Leche Donut oldu. Tüm yemeklerin tadına bakan jürinin vermiş olduğu kararla dokunulmazlık turunu kazanan takım ise mavi takım oldu. Ardından gerçekleştirilen oyunda ise ipi göğüsleyen Dilara oldu.

MASTERCHER ELEME ADAYLARI 6 EKİM

Karşılaşmanın ardından dokunulmazlığı kazanan takımın belli olması ve Dilara’nın da dokunulmaz seçilmesiyle birlikte haftanın potaya girenleri belli oldu. Dilara’nın Mustafa’yı potaya göndermesinin ardından, Pelin de 6 Ekim Masterchef’te ikinci eleme adayı oldu.

Etiketler : Masterchef
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber