• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  100237
 • up
  USD
  5.7344
 • up
  EURO
  6.3129
 • up
  GBP
  7.1651
 • down
  Altın
  279.511
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 11.08.2018 - 00:36 Yorum : 0

Meleklerin Aşkı Yeni Fragman İZLE: Meleklerin Aşkı 7 Bölüm Fragmanı

Meleklerin aşkı yeni fragman,Meleklerin aşkı 7. yeni bölüm fragmanı, Meleklerin aşkı yeni bölüm izle burada. Binlerce kişinin ilgiyle izlediği Meleklerin aşkı 7. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Meleklerin aşkı yeni fragman

Meleklerin Aşkı Yeni Fragman İZLE: Meleklerin Aşkı 7 Bölüm Fragmanı

Meleklerin aşkı yeni fragman, Meleklerin aşkı 7. yeni bölüm fragmanı, Meleklerin aşkı fragma izle burada. Show tv ekranlarında yayınlanan ve  her bölümde seyircinin büyük ilgisi ile karşılaşan Meleklerin aşkı dizisi yeni fragmanı yayınlandı. Meleklerin aşkı yeni fragmanında yine heyecan dorukta. Yağmur Melek'i kurtarabilecek mi? Evde nasıl gelişmeler oluyor? Meleklerin aşkı fragmanı izlemek için 'Meleklerin aşkı yeni fragman izle' linkine tıklamanız yeterli. Meleklerin aşkı yeni fragman ve Meleklerin aşkı 7. yeni bölüm fragmanı sitwemizde.

Meleklerin aşkı yeni fragman, Meleklerin aşkı yeni bölüm ve Meleklerin aşkı 7. yeni bölüm fragmanı izlemek için sitemizdeki. Meleklerin aşkı izle linkine tıklayabilirsiniz. 

Meleklerin Aşkı 6. bölüm özeti
Meleklerin Aşkı’nın 6. bölümünde Necmettin’in anadilini kaybetmesiyle birlikte Çekilmezlerin hayatı daha da çekilmez hale gelmiştir. Aile, bir yandan Necmettin’i iyileştirmenin yollarını ararken bir yandan da Melike’nin kıskançlık krizleriyle uğraşmaktadır. Necmettin, bu soruna acilen çözüm bulmaya çalışır. Tabii ki bulduğu yöntem, kendi başını daha da belaya sokmaktan ve Melike’nin krizlerini daha da körüklemekten başka bir işe yaramaz. Çekilmezler evi tam bir savaş alanına dönmüştür. Çünkü evde artık yeni bir savaş cephesi açılmıştır. Yağmur, bir yandan onların savaşından sağ kurtulmaya çalışırken bir yandan da Deniz’le uğraşmaktadır. Deniz’in varlığı hem Melek’in Yağmur’dan uzaklaşmasına sebep olmakta, hem de Yağmur’un aşkını ilan etmesine engel olmaktadır. Sercan hem Mehtap’la yakınlaşmak, hem de Yağmur’la Melek’i yakınlaştırmak için onları kendi yazlığına davet eder. Ama Deniz, orada da onları rahat bırakmaz. Yağmur yine aşkını itiraf edememiş, yine Melek’e uzaktan bakmakla yetinmiştir

İmdadına tabii ki Rukiye yetişir. Melek ve Yağmur’la birlikte bir kamp tatili ayarlar. Ama Rukiye, kendi planını yaparken Melek ve Yağmur da boş durmamış, ona bir sürpriz hazırlamıştır. Bu sürpriz, Rukiye’yi çileden çıkarır. Çünkü kamp tatilinin davetsiz misafiri Ekrem’den başkası değildir. Kamp tatili, Yağmur ve Melek için romantik bir organizasyon olacakken, Ekrem ve Rukiye’nin bitmek bilmeyen hırsları yüzünden mahvolur. Rukiye, her fırsatta Ekrem’den geçmişin intikamını almaktadır. Fakat Rukiye kantarın topuzunu kaçırmış, Ekrem yataklara düşmüştür. Yağmur ve Melek, Ekrem için yardım bulmaya gittiklerinde Yağmur, ilk defa Melek’i sonsuza kadar kaybetmenin eşiğine gelmiştir. Çünkü Yağmur’un aşkı, artık Kaf Dağı’nın ardında değil, uçurumun kenarındadır.

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber