Tarih : 01.01.2021 - 07:09 Yorum : 0

Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi Çeyrek, Yarım ve Tam bilet SORGULA | Yılbaşı özel Çekilişi Bilet sorgulama öğren

Milyonlarca vatandaş nefesini tuttu, milli piyango yılbaşı özel çekilişini bekliyordu...Belli oldu Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi 2021 bu yıl tam 100 milyon lira verdi... MPİ 2021 yılbaşı özel çekilişi bilet sorgulama nasıl yapılır? Merak edilen tüm detaylar

Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi Çeyrek, Yarım ve Tam bilet SORGULA | Yılbaşı özel Çekilişi Bilet sorgulama öğren

2021 Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi haberimizden öğrenebilirsiniz...  Milli Piyango çekiliş gecesini bekliyordu.Büyük ikramiye numaraları belli oldu Zengin olma hayali kuran vatandaşlar yılbaşı gecesi alacakları biletler sonrası çekilişi canlı yayınlarla takip etme şansı buldu. MPİ 2021 yılbaşı özel çekilişi bilet sorgulama nasıl yapılır?


Milli Piyango sorgulama ekranı... Büyük ikramiye ve amorti rakamlarının çekilişi canlı yayında gerçekleşti. 100 milyon TL hayali kuran vatandaşlar biletlerine ikramiye isabet edip etmediğini kontrol ediyor. Milli Piyango yılbaşı çekiliş sonuçları sorgulama ekranı tgrthaber.com.tr'de. İşte Milli Piyango sonuçlarına göre büyük ikramiyeyi kazanan bilet numarası ve amorti rakamları.

100 MİLYON TL'LİK BİLET NUMARASI

100 milyon TL'lik bilet çeyrek bilete çıktı. Manisa Akhisar'a gidiyor büyük ikramiye.

9884757

AMORTİ İSABET EDEN RAKAMLAR

0 ve 5

2021 Milli Piyango yılbaşı çeyrek, yarım ve tam bilet sorgulama nasıl yapılır?

 

Sahip olduğunuz çeyrek, yarım ya da tam biletinizin numarasını bilet numarası ekranına girdikten sonra sorgula butonuna tıklayarak sorgulama işlemini tamamlayabilirsiniz.

MİLLİ PİYANGO YILBAŞI BİLET FİYATLARI NE KADAR? 2021 MİLLİ PİYANGO ÇEYREK, YARIM, TAM BİLET FİYATLARI
Milli Piyangonun yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiye 100 milyon TL olunca heyecan ikiye katlandı. 31 Aralık 2020'de yapılacak yılbaşı çekilişi öncesi bilet fiyatları merak ediliyor. Milli Piyango yılbaşı bilet fiyatları ise tam 100 TL, yarım 50 TL ve çeyrek bilet 25 TL olarak duyuruldu…

2021 MİLLİ PİYANGO YILBAŞI BİLET FİYATLARI NE KADAR? 
Tam bilet: 100 TL

Yarım bilet: 50 TL

Çeyrek bilet: 25 TL

MPİ ÇEKİLİŞ SONUÇLARI SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

YILBAŞI BİLETLERİ İÇİN EK GÜVENLİK ÖNLEMLERİ

Milli Piyango biletlerinin dikkat çeken teknolojik özelliklerinin başında; "Ultraviyole (UV) mor ışığa" tutularak güvercin figürü üzerindeki desenlerin kontrol edilmesini sağlayan "Mor ışıkta parlayan (UV Pattern) Güvercin" ve sağ alt köşedeki iki boyutlu kodun yanındaki 23 haneli kabartma bilet güvenlik numarası geliyor.

Oyunseverlerin satın aldıkları bileti kolayca kontrol edebilmesini sağlayan "kabartma bilet güvenlik numarası" ile yalnızca ilgili alana dokunularak bileti kontrol etmek mümkün. "23 haneli kabartma bilet güvenlik numarası" kabartma formu sayesinde kolay bir güvenlik kontrolü sağlıyor.

Tüm bu teknolojik özelliklerin yanında mikro yazılar da bilet güvenliğini en üst seviyeye taşıyor. 7 haneli bilet numarasının arkasındaki yer alan mikro yazılar, her rakama ait kısmın zeminindeki "mikro rakam yazılarından" oluşuyor.

Geçtiğimiz yıllarda da biletlerde yer alan ve bilete mor ışık tutulduğunda ortaya çıkan parlak "fiber kılcallar" da Milli Piyango biletlerinin ayırt edici özellikleri arasında.

 

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber